See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi polegające na: utrzymaniu nawierzchni dróg,chodników, czystości, porządku i zieleni w pasach dr., zimowe utrzymanie dróg, utrzymanie zieleni, oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Moszczenica
Beschreibung: Zamówienie obejmuje: 1) Utrzymanie nawierzchni dróg, chodników, drogowych obiektów inżynierskich, urządzeń zabezpieczających ruch i innych urządzeń związanych z drogą na drogach gminnych (62,993 km) i drogach wewnętrznych będących w zarządzie Wójta Gminy Moszczenica, 2) Utrzymanie czystości, porządku oraz prace związane z utrzymaniem zieleni w pasach drogowych dróg gminnych przebiegających na obszarze Gminy Moszczenica i drogach będących w zarządzie Gminy Moszczenica, 3) Zimowe utrzymanie nawierzchni dróg gminnych, wewnętrznych i powiatowych przebiegających przez teren Gminy Moszczenica, 4) Utrzymanie czystości i porządku na placach, parkingach, zieleńcach będących w zarządzie Gminy Moszczenica, 5) Utrzymanie zieleni gminnej. 6) Konserwacja i eksploatacja oświetlenia ulicznego na terenie Gmina Moszczenica.
Interne Kennung: IDR.271.3.2025
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi In-house