2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inburgering taalcomponent B1 en Z-route
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de realisatie van raamovereenkomsten voor de inkoop van het taalonderdeel van de B1- en Zelfredzaamheidsroutes, inclusief de module KNM. Naar schatting gaat om 304 volwassen inburgeraars in 2025. Van deze 304 inburgeraars hebben naar schatting 84% taalonderwijs nodig, wat neerkomt op 255 inburgeringsplichtigen in 2025. Dit betreft een gemiddeld aantal per jaar.
Interne Kennung: 250014GRS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Inburgering Taalcomponent B1 en Z-route
Beschreibung: De onderhavige opdracht betreft de realisatie van raamovereenkomsten voor de inkoop van het taalonderdeel van de B1- en Zelfredzaamheidsroutes, inclusief de module KNM. Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële duur van de Raamovereenkomst loopt van 1 januari 2026 tot en met 31 december 2027. De Aanbestedende dienst heeft de eenzijdige optie de Raamovereenkomst met 2 (twee) maal 1 (één) jaar te verlengen.