2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování telekomunikačních služeb pro PL Šternberk
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je poskytování služeb sítí elektronických komunikací, služeb poskytovaných v rámci pevných telekomunikačních sítí, vytvoření jednotné hlasové virtuální privátní sítě všech mobilních telefonů (všech hlasových SIM) a pevných linek zadavatele, podpůrné a ostatní služby. Zadavatel požaduje předložení cenové nabídky poptávaných hlasových a datových tarifů a služeb.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64200000 Fernmeldedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212000 Mobiltelefondienste, 64212100 Kurznachrichtendienste (SMS), 64212300 Multimediale Nachrichtendienste (MMS), 64213000 Gemeinsame Telefonnetzdienste für Geschäftsanwendungen, 64216000 Elektronische Nachrichten- und Informationsdienste, 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: TELPLSTBK
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste, 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 64212100 Kurznachrichtendienste (SMS), 64212300 Multimediale Nachrichtendienste (MMS), 64213000 Gemeinsame Telefonnetzdienste für Geschäftsanwendungen, 64216000 Elektronische Nachrichten- und Informationsdienste, 64211000 Öffentliche Fernsprechdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si ve vztahu k maximálnímu objemu odebíraných služeb vyhrazuje právo odebrat od vybraného dodavatele ročně až o 20 % více než je stanovený roční předpoklad objemu služeb.