2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tijdelijke huisvesting (onderwijs) Raamovereenkomst Gemeente Zaltbommel
Beschreibung: De aanbestedende dienst organiseert een Europese openbare aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met twee opdrachtnemers voor het leveren van tijdelijke onderwijshuisvesting in de vorm van modulaire units. De aanbesteding omvat tevens een initiële opdracht voor de realisatie van tijdelijke huisvesting voor de School met de Bijbel te Gameren. De opdracht omvat onder meer levering, transport, plaatsing, gebruiksklaar opleveren, onderhoud en demontage van tijdelijke units. Toekomstige opdrachten binnen de raamovereenkomst worden verstrekt via mini-competities tussen de gecontracteerde partijen. De opdracht omvat het sluiten van een raamovereenkomst voor een periode van 48 maanden voor het leveren van tijdelijke onderwijshuisvesting. De initiële opdracht betreft tijdelijke huisvesting van 320 leerlingen voor een basisschool locatie in Gameren met een verwachte gebruiksduur van circa 18 maanden. De totale omvang van de raamovereenkomst is afhankelijk van toekomstige projecten en kan vooraf niet exact worden vastgesteld.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 70310000 Vermietung oder Verkauf von Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de raamovereenkomst nadere opdrachten te verstrekken voor tijdelijke huisvesting. Deze nadere opdrachten worden verstrekt via mini-competities tussen de gecontracteerde opdrachtnemers, conform de voorwaarden van de raamovereenkomst. De omvang en frequentie van deze opdrachten zijn afhankelijk van de toekomstige behoefte en kunnen vooraf niet exact worden vastgesteld.