2. Verfahren
Verfahren
Titel: 60 ks omezovačů přepětí 110kV pro TR OZE 110VN EPR, ETU, Fučík a Minice
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodávka 60 ks omezovačů přepětí 110kV pro TR OZE 110/VN EPR, ETU, Fučík a Minice a dokumentace v rozsahu vymezeném zadávacími podmínkami Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/26/V00017213
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31215000 Spannungsbegrenzer
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: - změnit termín dodání – zejména z důvodu zpoždění realizace stavby nebo v případě, že z důvodů na straně Prodávajícího nebude dodržen termín dodání uvedený v odst.4.2.2, může Kupující umožnit Prodávajícímu pokračovat v plnění v náhradním termínu, který Kupující stanoví v závislosti na svých objektivních provozních podmínkách, např. zajišťování dodávek tepla a elektrické energie smluvním partnerům, dodržení jiných smluvních závazků, anebo zamezení škody na výrobním zařízení/majetku Kupujícího. Prodávajícímu však nevzniká žádné právo na jakoukoli náhradu nákladů za takový případný posun termínu dodání z důvodu stanovení náhradního termínu dodání, nebo - změnit místo dodání – v případě, že v průběhu platnosti Smlouvy dojde k nutnosti změny místa dodání pro dílčí dodávku, a to z důvodu naplnění skladové kapacity nebo postupu prací na stavbě. Nové místo dodání se musí nacházet na území České republiky a musí být přiměřeně dostupné z hlediska logistiky a nezpůsobit Kupujícímu nepřiměřené náklady. - opravit zjevné chyby v textu Smlouvy – v případě, že nemají vliv na obsah a podstatu smluvního závazku, zejména pravopisné chyby a překlepy, nesprávné odkazy na ustanovení této Smlouvy nebo právní předpisy, formální nesrovnalosti v označení smluvních stran, dokumentů nebo příloh.