2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dementie in Kaart
Beschreibung: Het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) heeft in het najaar van 2020 de Nationale Dementiestrategie (NDS) 2021-2030 (Bijlage A) gepubliceerd. Dementie in Kaart (DiK) is hier een essentieel onderdeel van gezien het enerzijds in kaart brengt in welke mate de doelen van de NDS behaald worden, maar daarnaast ook de trends van zorg en ondersteuning voor mensen met dementie in Nederland in kaart brengt. Het doel van deze Opdracht is het huidige DiK te continueren en door te ontwikkelen. € 2.000.000,-
Interne Kennung: 201865006.028.157
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73110000 Forschungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79330000 Statistische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de overeenkomst loopt van dinsdag 7 april 2026 tot en met vrijdag 31 december 2027. Daarna is er de (eenzijdig door de Opdrachtgever uit te oefenen) mogelijkheid tot stilzwijgende verlenging zonder wijziging van de vaste all-in totaalprijs.