See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop telescopische schuiftribune voor theaterzaal Campus Kaai
Beschreibung: Deze opdracht bestaat uit de fabricage en plaatsing van een telescopische tribune.
Interne Kennung: EHB-PAT-2025-003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111200 Theatersitze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: EHB-PAT-2025-003 - 1
Interne Kennung: 1