2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verzekeringscontracten voor gemeente, AGB en OCMW Kinrooi - 2027-2030
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het onderschrijven van diverse risico-verzekeringen voor de gemeente Kinrooi en voor andere aanbesteders (het OCMW en AGB van de gemeente Kinrooi). Het betreft hier een occasioneel gezamenlijke aankoop.
Interne Kennung: PPP01N-1501/6102/2026041
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Personenverzekeringen
Beschreibung: Personenverzekeringen
Interne Kennung: 2026041_1
Los: LOT-0002
Titel: Aansprakelijkheid
Beschreibung: Aansprakelijkheid
Interne Kennung: 2026041 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Zaakschade
Beschreibung: Zaakschade
Interne Kennung: 2026041 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Motorrijtuigen
Beschreibung: Motorrijtuigen
Interne Kennung: 2026041 4_4