2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa sprzętu”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Dostawa sprzętu”, które obejmuje: 1. Dostarczenie w ramach przedmiotu umowy na teren oczyszczalni ścieków w Skałowie następujących maszyn: 1.1. Przyczepa rolnicza dwuosiowa, “typu tandem” skrzynia załadunkowa wykonana ze stali kwasoodpornej lub ze stali ocynkowanej pokrytą żywicą epoksydową odporną na działanie czynników agresywnych. 1.2. Przyczepa typu wanna (skorupowa) wykonana ze stali kwasoodpornej lub ze stali ocynkowanej pokrytą żywicą epoksydową odporną na działanie czynników agresywnych. 1.3. Urządzenie wysokociśnieniowe przeznaczone do mycia pojazdów i sprzętów oraz powierzchni betonowych typu poz-bruk 1.4. Urządzenie do utrzymania zieleni, w tym do koszenia skarp 1.5. Ładowarka teleskopowa 1.6. Ciągnik rolniczy - Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu wraz z dostawą niezbędną dokumentację tj.: - deklaracje zgodności, instrukcje obsługi i bezpiecznego stosowania, atesty i homologacje, - Książki serwisowe i karty gwarancyjne wydane przez producenta, - Dokumenty gwarancyjne określające warunki serwisowania, m. in. okresy gwarancji, terminy usunięcia wad i usterek, a także wskazujące całość świadczeń gwaranta na rzecz Zamawiającego oraz warunki odpowiedzialności gwaranta. W ramach serwisu gwarancyjnego Wykonawca będzie usuwał bezpłatnie zgłaszane awarie przedmiotu zamówienia, - Instrukcje eksploatacji oraz wykaz części zamiennych. Wykonawca dostarczy maszyny, o których mowa powyżej na teren oczyszczalni ścieków w Skałowie, ul. Warzywna 23, 62-025 Kostrzyn, własnym staraniem i na własny koszt. O dostawie przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego pisemnie, w formie elektronicznej z co najmniej 3 dniowym wyprzedzeniem. Dodatkowo Wykonawca dostarczy książki gwarancyjne i serwisowe wraz z instrukcją eksploatacji w języku polskim oraz przeszkoli na własny koszt wskazany przez Zamawiającego personel w zakresie eksploatacji, konserwacji i BHP przedmiotu zamówienia. Szkolenie powinno być przeprowadzone najpóźniej w dniu podpisania protokołu odbioru bez uwag i winno obejmować część teoretyczną jak i demonstracyjną. Fakt dokonania szkolenia zostanie potwierdzony protokołem. Zamawiający określa jedynie minimalne wymagania co do ww. sprzętu, co oznacza, że Wykonawca może oferować sprzęt charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi i funkcjonalnymi pod warunkiem, że nie będą one miały wpływu na wyższe koszty eksploatacji. Koszt materiałów eksploatacyjnych w okresie gwarancji i rękojmi ponosi Zamawiający. Dostawa urządzeń i maszyn będzie się odbywała na koszt i ryzyko Wykonawcy. Okres gwarancji liczony będzie od daty sporządzenia bezusterkowego protokołu zdawczo-odbiorczego przedmiotu zamówienia. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji Inwestycji określają oprócz SWZ następujące dokumenty: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla dostaw sprzętu, stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy (zał. nr 2 do SWZ). 3. Przedmiot zamówienia realizowany zostanie w ramach dofinansowania z Programu Regionalnego Funduszu Europejskiego dla Wielkopolski 2021-2027. 4. Ponadto Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. 5. Rodzaj, zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. 6. Zamawiający korzystając z dyspozycji art. 257 ustawy Pzp, informuje, że może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.
Vorherige Bekanntmachung: 542385-2024
Interne Kennung: ZI.271.1.20.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke, 42000000 Industrielle Maschinen
5. Los
Los: LOT-0003
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zadanie pn.: „Dostawa sprzętu”, które obejmuje: 1. Dostarczenie w ramach przedmiotu umowy na teren oczyszczalni ścieków w Skałowie następujących maszyn: 1.1. Przyczepa rolnicza dwuosiowa, “typu tandem” skrzynia załadunkowa wykonana ze stali kwasoodpornej lub ze stali ocynkowanej pokrytą żywicą epoksydową odporną na działanie czynników agresywnych. 1.2. Przyczepa typu wanna (skorupowa) wykonana ze stali kwasoodpornej lub ze stali ocynkowanej pokrytą żywicą epoksydową odporną na działanie czynników agresywnych. 1.3. Urządzenie wysokociśnieniowe przeznaczone do mycia pojazdów i sprzętów oraz powierzchni betonowych typu poz-bruk 1.4. Urządzenie do utrzymania zieleni, w tym do koszenia skarp 1.5. Ładowarka teleskopowa 1.6. Ciągnik rolniczy - Wykonawca zobowiązany jest przekazać Zamawiającemu wraz z dostawą niezbędną dokumentację tj.: - deklaracje zgodności, instrukcje obsługi i bezpiecznego stosowania, atesty i homologacje, - Książki serwisowe i karty gwarancyjne wydane przez producenta, - Dokumenty gwarancyjne określające warunki serwisowania, m. in. okresy gwarancji, terminy usunięcia wad i usterek, a także wskazujące całość świadczeń gwaranta na rzecz Zamawiającego oraz warunki odpowiedzialności gwaranta. W ramach serwisu gwarancyjnego Wykonawca będzie usuwał bezpłatnie zgłaszane awarie przedmiotu zamówienia, - Instrukcje eksploatacji oraz wykaz części zamiennych. Wykonawca dostarczy maszyny, o których mowa powyżej na teren oczyszczalni ścieków w Skałowie, ul. Warzywna 23, 62-025 Kostrzyn, własnym staraniem i na własny koszt. O dostawie przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest poinformować Zamawiającego pisemnie, w formie elektronicznej z co najmniej 3 dniowym wyprzedzeniem. Dodatkowo Wykonawca dostarczy książki gwarancyjne i serwisowe wraz z instrukcją eksploatacji w języku polskim oraz przeszkoli na własny koszt wskazany przez Zamawiającego personel w zakresie eksploatacji, konserwacji i BHP przedmiotu zamówienia. Szkolenie powinno być przeprowadzone najpóźniej w dniu podpisania protokołu odbioru bez uwag i winno obejmować część teoretyczną jak i demonstracyjną. Fakt dokonania szkolenia zostanie potwierdzony protokołem. Zamawiający określa jedynie minimalne wymagania co do ww. sprzętu, co oznacza, że Wykonawca może oferować sprzęt charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi i funkcjonalnymi pod warunkiem, że nie będą one miały wpływu na wyższe koszty eksploatacji. Koszt materiałów eksploatacyjnych w okresie gwarancji i rękojmi ponosi Zamawiający. Dostawa urządzeń i maszyn będzie się odbywała na koszt i ryzyko Wykonawcy. Okres gwarancji liczony będzie od daty sporządzenia bezusterkowego protokołu zdawczo-odbiorczego przedmiotu zamówienia. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji Inwestycji określają oprócz SWZ następujące dokumenty: - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla dostaw sprzętu, stanowiący Załącznik nr 4 do SWZ, - Projektowane postanowienia umowy (zał. nr 2 do SWZ).