385527-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Spritzen – Dodávka zdravotnického materiálu pro SANANIM
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka zdravotnického materiálu pro SANANIM
BeschreibungPředmětem zakázky jsou dodávky zdravotnického materiálu, který zadavatel užívá při poskytování pomoci osobám ohroženým drogovou závislostí, a to: • v části A dodávka inzulínových injekčních stříkaček o objemu 1 ml 30 G v předpokládaném odběru 1.700.000 ks ročně, • v části B dodávka inzulínových injekčních stříkaček o objemu 0,5 ml 30 G v předpokládaném odběru 80.000 ks ročně, • v části C dodávka sterilní vody k ředění léčiv v ampulích o objemu 5 ml v předpokládaném odběru 200.000 ks ročně, • v části D dodávka sterilní vody k ředění léčiv v ampuli o objemu 10 ml, v předpokládaném odběru 200.000 ks ročně, přičemž technické požadavky zadavatele pro každou z částí jsou uvedeny v nedílné příloze zadávací dokumentace, plně uveřejněné na profilu zadavatele
Interne Kennung06/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensOtevřené řízení dle ust. § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141310 Spritzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelČÁST A – Dodávka inzulínových injekčních stříkaček 1 ml 30 G
Beschreibungdodávka inzulínových injekčních stříkaček o objemu 1 ml 30 G v předpokládaném odběru 1.700.000 ks ročně
Interne KennungA
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu ust. § 100 ZZVZ vyhrazuje pro každou z částí veřejné zakázky (A, B, C i D) změnu závazku za následujících podmínek:Za podmínek, že se v průběhu trvání smlouvy vyvstane z objektivních důvodů doložitelná potřeba zadavatele navýšit nasmlouvaný odběr zboží nad předpokládaný roční odběr kusů, a to z důvodu doložitelných, položkově vyčíslitelných potřeb osob ohrožených drogovou závislostí, které jsou v péči zadavatele, odběr může být na základě požadavku zadavatele navýšen až o 20 % nasmlouvaného předpokladu, a to i bez změny smlouvy, a to za ujednanou jednotkovou cenu uvedenou ve smlouvě. Hodnota této vyhrazené změny závazku je v souladu s ust. § 16 odst. 3 ZZVZ zahrnuta v předpokládané hodnotě veřejné zakázky. Zadavatel si dále dle ust. § 100 ZZVZ vyhrazuje pro každou část veřejné zakázky (A, B, C i D) inflační doložku, která je zakotvena ve vzorových kupních smlouvách. Při stanovení předpokládané hodnoty zahrnul průměrnou meziroční inflaci dle ČSÚ za posledních 10 let (2015-2024).
LosLOT-0004
TitelČÁST D – Dodávka sterilní vody k ředění léčiv 10 ml
Beschreibungdodávka sterilní vody k ředění léčiv v ampuli o objemu 10 ml v předpokládaném odběru 200.000 ks ročně
Interne KennungD
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
LosLOT-0003
TitelČÁST C – Dodávka sterilní vody k ředění léčiv 5 ml
Beschreibungdodávka sterilní vody k ředění léčiv v ampulích o objemu 5 ml v předpokládaném odběru 200.000 ks ročně
Interne KennungC
LosLOT-0002
TitelDodávka inzulínových injekčních stříkaček 0,5 ml 30 G
Beschreibungdodávka inzulínových injekčních stříkaček o objemu 0,5 ml 30 G v předpokládaném odběru 80.000 ks ročně
Interne KennungB