See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie czystości na terenach zieleni miejskiej i na obiektach rekreacyjno-sportowych w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: - stałe utrzymanie czystości na terenach miejskich w Gliwicach w okresie od 01.03.2025r. do 31.01.2026r. - stałe utrzymanie czystości na obiektach rekreacyjno-sportowych w Gliwicach w okresie: od 01.03.2025r. do 31.01.2026r. - stałe utrzymanie czystości na terenie parków i lasu komunalnego w Gliwicach w okresie: od 01.03.2025r. do 31.01.2026r. Zamówienie obejmuje: dojazd do sprzątanego terenu, sprzątanie terenu (utrzymanie czystości winno odbywać się zgodnie z warunkami opisanymi w Załączniku nr 7 do SWZ stanowiącym Opis Przedmiotu Zamówienia oraz we wzorach umów stanowiących Załącznik nr 6 do SWZ dla każdej części oddzielnie), w tym zebranie odpadów oraz ich transport na składowisko odpadów, grabienie liści i gałęzi, usuwanie zwierzęcych odchodów, bieżące odchwaszczanie nawierzchni utwardzonych, mycie i dezynfekcja ławek, koszy na śmieci, elementów małej architektury, urządzeń zabawowych. Zamówienie zostało podzielone na następujące części: 1. Część 1 - utrzymanie czystości na terenach zieleni miejskiej oraz obiektach rekreacyjno-sportowych - Rejon I. 2. Część 2 - utrzymanie czystości na terenach zieleni miejskiej oraz obiektach rekreacyjno-sportowych - Rejon II. 3. Część 3 - utrzymanie czystości na terenach zieleni miejskiej oraz obiektach rekreacyjno-sportowych - Rejon III. 4. Część 4 - utrzymanie czystości na terenie Parku Chrobrego 5. Część 5 - utrzymanie czystości na terenie Parku Starokozielskiego i Parku Szwajcaria. Plac Grunwaldzki i Wilcze Doły. 6. Część 6 - utrzymanie czystości na terenie Parku Plac Grunwaldzki i Wilcze Doły. 7. Część 7 - utrzymanie czystości na terenie Lasów Komunalnych w Gliwicach - Las przy ul. Chorzowskiej, Oriona i Toszeckiej. 8. Część 8 – utrzymanie czystości na terenie Parku Chopina. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla każdej z części zawiera Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: MZUK-EPZ.50.93.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami (z zastrzeżeniem sposobu przygotowania i złożenia oferty) odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl lub poczty elektronicznej, 2) Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne, 3) Dodatkowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 12 SWZ 4) Postępowanie prowadzone jest w języku polskim.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - utrzymanie czystości na terenach zieleni miejskiej oraz obiektach rekreacyjno-sportowych - Rejon I.
Beschreibung: I. DOTYCZY TERENÓW ZIELENI MIEJSKIEJ. Szczegółowe warunki zamówienia: 1. Utrzymanie czystości na terenach zieleni (wg Załącznika AZ) z podziałem na 4 dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek i sobota) z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy i 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli) z wyjątkiem świąt w zakresie: – prace wykonywane 7 dni w tygodniu (od poniedziałku do niedzieli) w terminie: od 01.03.2025r. do 30.11.2025r.: - codzienne zbieranie, załadunek i wywóz odpadów komunalnych do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (z koszy, zebrane z terenów, powstałe po czynnościach związanych z zamiataniem terenu), - codzienne zamiatanie i usuwanie odpadów i nieczystości z nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, alejek, wokół koszy, ławek, stolików, leżaków oraz wzdłuż krawężników i murków, - codzienne opróżnianie koszy na odpady komunalne, - codzienne wygrabianie liści, gałęzi, szkła i innych nieczystości, załadunek i wywóz ich do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (wygrabione z terenów zielonych, nawierzchni utwardzonych itp.), - mycie ławek, mycie oraz dezynfekcja koszy na odpady, - bieżące odchwaszczanie – usuwanie chwastów i traw z chodników, alejek, ciągów pieszych, pod ławkami, z wszelkich nawierzchni utwardzonych. – prace wykonywane 4 dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek i sobota) w terminie: od 01.12.2025r. do 31.01.2026r. W przypadku gdy poniedziałek, środa, piątek, sobota wypadają w dzień świąteczny, wówczas prace należy wykonać w najbliższy dzień roboczy poprzedzający lub następujący po dniu świątecznym. - zbieranie, załadunek i wywóz odpadów komunalnych do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (z koszy, zebrane z terenów), - zbieranie i usuwanie odpadów, liści, gałęzi i innych nieczystości z nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, alejek. 2. Wykaz terenów zielonych: a) tereny zieleni o łącznej powierzchni 9,903 ha, 208 szt. ławek, 87 szt. koszy (różnice w ilości sprzętu mogą wynieść +/- 10%). Szczegółowy wykaz terenów zawiera Załącznik AZ do SWZ, II. DOTYCZY OBIEKTÓW REKREACYJNO-SPORTOWYCH. Szczegółowe warunki zamówienia: 1. Utrzymanie czystości na obiektach rekreacyjno-sportowych (odpowiednio wg terminów A i B) z podziałem na: a) sprzątanie 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w okresie od 01.03.2025r. do 30.11.2025r. b) sprzątanie 3 dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w okresie od 01.12.2025r. do 31.01.2026r. 2. Zakres prac w zależności od terminów: Termin A – prace wykonywane 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) w terminie od 01.03.2025r. do 30.11.2025r., w zakres których wchodzi: - codzienne zbieranie, załadunek i wywóz śmieci do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych ( z koszy, zebrane z terenów, powstałe po czynnościach związanych z zamiataniem terenu oraz wielkogabarytowe), - codzienne zamiatanie i usuwanie śmieci i nieczystości z nawierzchni utwardzonych znajdujących się na terenach obiektów (ciągów pieszych, nawierzchni bezpiecznych, itp.), - codzienne zamiatanie i usuwanie piasku oraz żwiru z powierzchni urządzeń zabawowych, - usuwanie nadmiaru i wywóz do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, piasku znajdującego się wokół piaskownic oraz pod urządzeniami zabawowymi, - codzienne wygrabianie liści, gałęzi, załadunek i wywóz ich do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (wygrabione z terenów zielonych, nawierzchni utwardzonych, piaskownic, pól piaskowych i żwirowych), - codzienne wygrabianie piaskownic, pól piaskowych i żwirowych – (usuwanie śmieci, nieczystości, liści, gałęzi, szkła itp.) oraz wyrównywanie poprzez grabienie powierzchni piaskownic, pól piaskowych i żwirowych na placach zabaw, boiskach oraz na terenach wybiegów dla psów, - sprzątanie z terenów wszystkich obiektów zwierzęcych odchodów, - mycie ławek, mycie oraz dezynfekcja koszy na śmieci, mycie elementów małej architektury w tym urządzeń zabawowych, - bieżące odchwaszczanie – usuwanie chwastów i traw z chodników, alejek, wszelkich nawierzchni utwardzonych oraz pól piaskowych i żwirowych. Termin B – prace wykonywane 3 dni w tygodniu(poniedziałek, środa, piątek) w terminie od 01.12.2025r. do 31.01.2026r., w zakres których wchodzi: - zbieranie, załadunek i wywóz śmieci do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (z koszy, zebrane z terenów oraz wielkogabarytowe), - zbieranie i usuwanie śmieci, liści, gałęzi i nieczystości z nawierzchni utwardzonych oraz urządzeń znajdujących się na terenach obiektów (ciągów pieszych, nawierzchni bezpiecznych, itp.), - sprzątanie z terenów wszystkich obiektów zwierzęcych odchodów. 3. Wykaz terenów: a) obiekty rekreacyjno-sportowe o łącznej powierzchni 2,218 ha, 63 szt. ławek, 31 szt. koszy – wg Załącznika AR (różnice w ilości sprzętu mogą wynieść +/- 10%). SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAWIERA ZAŁĄCZNIK NR 7 DO SWZ.
Interne Kennung: MZUK-EPZ.50.93.2024 - CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - utrzymanie czystości na terenach zieleni miejskiej oraz obiektach rekreacyjno-sportowych - Rejon II.
Beschreibung: I. DOTYCZY TERENÓW ZIELENI MIEJSKIEJ. Szczegółowe warunki zamówienia: 1. Utrzymanie czystości na terenach zieleni (wg Załącznika BZ) z podziałem na 3 dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy i 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w zakresie: – prace wykonywane 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) w terminie: od 01.03.2025r. do 30.11.2025r.: - zbieranie, załadunek i wywóz odpadów komunalnych do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (z koszy, zebrane z terenów, powstałe po czynnościach związanych z zamiataniem terenu), - zamiatanie i usuwanie odpadów i nieczystości z nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, alejek, wokół koszy, ławek, stolików, leżaków oraz wzdłuż krawężników i murków, - opróżnianie koszy na odpady komunalne, - wygrabianie liści, gałęzi, szkła i innych nieczystości, załadunek i wywóz ich do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (wygrabione z terenów zielonych, nawierzchni utwardzonych itp.), - mycie ławek, mycie oraz dezynfekcja koszy na odpady, - bieżące odchwaszczanie – usuwanie chwastów i traw z chodników, alejek, ciągów pieszych, pod ławkami, z wszelkich nawierzchni utwardzonych. – prace wykonywane 3 dni w tygodniu (poniedziałek, środa i piątek) w terminie: od 01.12.2025r. do 31.01.2026r. W przypadku gdy poniedziałek, środa, piątek wypadają w dzień świąteczny, wówczas prace należy wykonać w najbliższy dzień roboczy poprzedzający lub następujący po dniu świątecznym. - zbieranie, załadunek i wywóz odpadów komunalnych do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (z koszy, zebrane z terenów), - zbieranie i usuwanie odpadów, liści, gałęzi i innych nieczystości z nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, alejek. 2. Wykaz terenów zielonych: a) tereny zieleni o łącznej powierzchni 12,455 ha, 159 szt. ławek, 78 szt. koszy (różnice w ilości sprzętu mogą wynieść +/- 10%). Szczegółowy wykaz terenów zawiera Załącznik BZ do SWZ. II. DOTYCZY OBIEKTÓW REKREACYJNO-SPORTOWYCH. Szczegółowe warunki zamówienia: 1. Utrzymanie czystości na obiektach rekreacyjno-sportowych ( odpowiednio wg terminów A i B) z podziałem na: a) sprzątanie 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w okresie od 01.03.2025r. do 30.11.2025r. b) sprzątanie 3 dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w okresie od 01.12.2025r. do 31.01.2026r. 2. Zakres prac w zależności od terminów: Termin A – prace wykonywane 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) w terminie od 01.03.2025r. do 30.11.2025r., w zakres których wchodzi: - codzienne zbieranie, załadunek i wywóz śmieci do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych ( z koszy, zebrane z terenów, powstałe po czynnościach związanych z zamiataniem terenu oraz wielkogabarytowe), - codzienne zamiatanie i usuwanie śmieci i nieczystości z nawierzchni utwardzonych znajdujących się na terenach obiektów (ciągów pieszych, nawierzchni bezpiecznych, itp.), - codzienne zamiatanie i usuwanie piasku oraz żwiru z powierzchni urządzeń zabawowych, - usuwanie nadmiaru i wywóz do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, piasku znajdującego się wokół piaskownic oraz pod urządzeniami zabawowymi, - codzienne wygrabianie liści, gałęzi, załadunek i wywóz ich do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (wygrabione z terenów zielonych, nawierzchni utwardzonych, piaskownic, pól piaskowych i żwirowych), - codzienne wygrabianie piaskownic, pól piaskowych i żwirowych – usuwanie śmieci, nieczystości, liści, gałęzi, szkła itp.) oraz wyrównywanie poprzez grabienie powierzchni piaskownic, pól piaskowych i żwirowych na placach zabaw, boiskach oraz na terenach wybiegów dla psów, - sprzątanie z terenów wszystkich obiektów zwierzęcych odchodów, - mycie ławek, mycie oraz dezynfekcja koszy na śmieci, mycie elementów małej architektury w tym urządzeń zabawowych, - bieżące odchwaszczanie – usuwanie chwastów i traw z chodników, alejek, wszelkich nawierzchni utwardzonych oraz pól piaskowych i żwirowych. Termin B – prace wykonywane 3 dni w tygodniu(poniedziałek, środa, piątek) w terminie od 01.12.2025r. do 31.01.2026r., w zakres których wchodzi: - zbieranie, załadunek i wywóz śmieci do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (z koszy, zebrane z terenów oraz wielkogabarytowe), - zbieranie i usuwanie śmieci, liści, gałęzi i nieczystości z nawierzchni utwardzonych oraz urządzeń znajdujących się na terenach obiektów (ciągów pieszych, nawierzchni bezpiecznych, itp.), - sprzątanie z terenów wszystkich obiektów zwierzęcych odchodów. 3. Wykaz terenów: a) obiekty rekreacyjno-sportowe o łącznej powierzchni 6,511 ha, 261 szt. ławek, 132 szt. koszy – wg Załącznika BR (różnice w ilości sprzętu mogą wynieść +/- 10%). Szczegółowy wykaz terenów zawiera Załącznik BR do SWZ. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAWIERA ZAŁĄCZNIK NR 7 DO SWZ.
Interne Kennung: MZUK-EPZ.50.93.2024 - CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - utrzymanie czystości na terenach zieleni miejskiej oraz obiektach rekreacyjno-sportowych - Rejon III.
Beschreibung: I. DOTYCZY TERENÓW ZIELENI MIEJSKIEJ. Szczegółowe warunki zamówienia: 1. Utrzymanie czystości na terenach zieleni (wg Załącznika CZ) z podziałem na 3 dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy i 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w zakresie: – prace wykonywane 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) w terminie: od 01.03.2025r. do 30.11.2025r.: - zbieranie, załadunek i wywóz odpadów komunalnych do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (z koszy, zebrane z terenów, powstałe po czynnościach związanych z zamiataniem terenu), - zamiatanie i usuwanie odpadów i nieczystości z nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, alejek, wokół koszy, ławek, stolików, leżaków oraz wzdłuż krawężników i murków, - opróżnianie koszy na odpady komunalne, - wygrabianie liści, gałęzi, szkła i innych nieczystości, załadunek i wywóz ich do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (wygrabione z terenów zielonych, nawierzchni utwardzonych itp.), - mycie ławek, mycie oraz dezynfekcja koszy na odpady, - bieżące odchwaszczanie – usuwanie chwastów i traw z chodników, alejek, ciągów pieszych, pod ławkami, z wszelkich nawierzchni utwardzonych. – prace wykonywane 3 dni w tygodniu (poniedziałek, środa i piątek) w terminie: od 01.12.2025r. do 31.01.2026r. W przypadku gdy poniedziałek, środa, piątek wypadają w dzień świąteczny, wówczas prace należy wykonać w najbliższy dzień roboczy poprzedzający lub następujący po dniu świątecznym. - zbieranie, załadunek i wywóz odpadów komunalnych do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (z koszy, zebrane z terenów), - zbieranie i usuwanie odpadów, liści, gałęzi i innych nieczystości z nawierzchni utwardzonych, ciągów pieszych, alejek. 2. Wykaz terenów zielonych: a) tereny zieleni o łącznej powierzchni 12,153 ha, 225 szt. ławek, 98 szt. koszy (różnice w ilości sprzętu mogą wynieść +/- 10%). Szczegółowy wykaz terenów zawiera Załącznik CZ do SWZ. II. DOTYCZY OBIEKTÓW REKREACYJNO-SPORTOWYCH. Szczegółowe warunki zamówienia: 1. Utrzymanie czystości na obiektach rekreacyjno-sportowych ( odpowiednio wg terminów A i B) z podziałem na: a) sprzątanie 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) za wyjątkiem niedziel oraz dni ustawowo wolnych od pracy w okresie od 01.03.2025r. do 30.11.2025r. b) sprzątanie 3 dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy w okresie od 01.12.2025r. do 31.01.2026r. 2. Zakres prac w zależności od terminów: Termin A – prace wykonywane 6 dni w tygodniu (od poniedziałku do soboty) w terminie od 01.03.2025r. do 30.11.2025r., w zakres których wchodzi: - codzienne zbieranie, załadunek i wywóz śmieci do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych ( z koszy, zebrane z terenów, powstałe po czynnościach związanych z zamiataniem terenu oraz wielkogabarytowe), - codzienne zamiatanie i usuwanie śmieci i nieczystości z nawierzchni utwardzonych znajdujących się na terenach obiektów (ciągów pieszych, nawierzchni bezpiecznych, itp.), - codzienne zamiatanie i usuwanie piasku oraz żwiru z powierzchni urządzeń zabawowych, - usuwanie nadmiaru i wywóz do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych, piasku znajdującego się wokół piaskownic oraz pod urządzeniami zabawowymi, - codzienne wygrabianie liści, gałęzi, załadunek i wywóz ich do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (wygrabione z terenów zielonych, nawierzchni utwardzonych, piaskownic, pól piaskowych i żwirowych), - codzienne wygrabianie piaskownic, pól piaskowych i żwirowych – usuwanie śmieci, nieczystości, liści, gałęzi, szkła itp.) oraz wyrównywanie poprzez grabienie powierzchni piaskownic, pól piaskowych i żwirowych na placach zabaw, boiskach oraz na terenach wybiegów dla psów, - sprzątanie z terenów wszystkich obiektów zwierzęcych odchodów, - mycie ławek, mycie oraz dezynfekcja koszy na śmieci, mycie elementów małej architektury w tym urządzeń zabawowych, - bieżące odchwaszczanie – usuwanie chwastów i traw z chodników, alejek, wszelkich nawierzchni utwardzonych oraz pól piaskowych i żwirowych. Termin B – prace wykonywane 3 dni w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) w terminie od 01.12.2025r. do 31.01.2026r., w zakres których wchodzi: - zbieranie, załadunek i wywóz śmieci do instalacji przetwarzania odpadów komunalnych (z koszy, zebrane z terenów oraz wielkogabarytowe), - zbieranie i usuwanie śmieci, liści, gałęzi i nieczystości z nawierzchni utwardzonych oraz urządzeń znajdujących się na terenach obiektów (ciągów pieszych, nawierzchni bezpiecznych, itp.), - sprzątanie z terenów wszystkich obiektów zwierzęcych odchodów. 3. Wykaz terenów: a) obiekty rekreacyjno-sportowe o łącznej powierzchni 7,235 ha, 243 szt. ławek, 117 szt. koszy – wg Załącznika CR (różnice w ilości sprzętu mogą wynieść +/- 10%). Szczegółowy wykaz terenów zawiera Załącznik CR do SWZ. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAWIERA ZAŁĄCZNIK NR 7 DO SWZ.
Interne Kennung: MZUK-EPZ.50.93.2024 - CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 - utrzymanie czystości na terenie Parku Chrobrego.
Beschreibung: Szczegółowe warunki zamówienia: 1. Codzienne zbieranie i wywóz odpadów zebranych z terenów i z koszy parkowych oraz 2 koszy modułowych na odpady segregowane (papier, szkło, plastik, zmieszane, tj. 8 sztuk). Kosze z odpadami segregowanymi powinny być opróżniane w taki sposób, aby wysegregowane frakcje odpadów nie były mieszane. 2. Codzienne zamiatanie i usuwanie odpadów oraz innych nieczystości z nawierzchni utwardzonych i obiektów rekreacyjno – sportowych. 3. Codzienne zamiatanie i usuwanie piasku z powierzchni urządzeń zabawowych. 4. Usuwanie nadmiaru i wywóz piasku znajdującego się wokół piaskownicy oraz pod urządzeniami zabawowymi. 5. Codzienne wygrabianie piaskownicy – usuwanie odpadów, nieczystości, liści, gałęzi, szkła itp. oraz wyrównywanie poprzez grabienie powierzchni piaskownicy. 6. Sprzątanie zwierzęcych odchodów ze wszystkich obiektów rekreacyjno – sportowych. 7. Mycie ławek, mycie oraz dezynfekcja koszy na śmieci, mycie elementów małej architektury, w tym: stołów, leżaków, pomostów, urządzeń zabawowych i sportowych. Obmiary: a) powierzchnia ogólna do sprzątania: 10,31 ha, b) kosze: 87 szt. + 2 moduły po 4 szt., tj. 8 szt., c) ławki, leżaki, stoły: 127 szt. - (różnice w ilości sprzętu mogą wynieść +/- 10%). SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAWIERA ZAŁĄCZNIK NR 7 DO SWZ.
Interne Kennung: MZUK-EPZ.50.93.2024 - CZĘŚĆ 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - utrzymanie czystości na terenie Parku Starokozielskiego oraz Parku Szwajcaria
Beschreibung: Szczegółowe warunki zamówienia: 1. Codzienne zbieranie i wywóz odpadów zebranych z terenów i z koszy parkowych oraz 2 koszy modułowych na odpady segregowane (papier, szkło, plastik, zmieszane, tj. 8 sztuk). Kosze z odpadami segregowanymi powinny być opróżniane w taki sposób, aby wysegregowane frakcje odpadów nie były mieszane. 2. Codzienne zamiatanie i usuwanie odpadów oraz innych nieczystości z nawierzchni utwardzonych i obiektów rekreacyjno – sportowych. 3. Codzienne zamiatanie i usuwanie piasku z powierzchni urządzeń zabawowych. 4. Usuwanie nadmiaru i wywóz piasku znajdującego się wokół piaskownicy oraz pod urządzeniami zabawowymi. 5. Codzienne wygrabianie piaskownicy – usuwanie odpadów, nieczystości, liści, gałęzi, szkła itp. oraz wyrównywanie poprzez grabienie powierzchni piaskownicy. 6. Sprzątanie zwierzęcych odchodów ze wszystkich obiektów rekreacyjno – sportowych. 7. Mycie ławek, mycie oraz dezynfekcja koszy na odpady. Obmiary: a) powierzchnia ogólna do sprzątania: 10,33 ha, b) kosze: 33 szt.+ 2 moduły po 4 szt., tj. 8 szt., c) ławki, stoły: 77 szt. (różnice w ilości sprzętu mogą wynieść +/- 10%). SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAWIERA ZAŁĄCZNIK NR 7 DO SWZ.
Interne Kennung: MZUK-EPZ.50.93.2024 - CZĘŚĆ 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - utrzymanie czystości w Parku – Plac Grunwaldzki oraz na terenie Wilczych Dołów.
Beschreibung: Szczegółowe warunki zamówienia: 1. Codzienne zbieranie i wywóz odpadów zebranych z terenów i z koszy parkowych oraz 2 koszy modułowych na odpady segregowane (papier, szkło, plastik, zmieszane, tj. 8 sztuk). Kosze z odpadami segregowanymi powinny być opróżniane w taki sposób, aby wysegregowane frakcje odpadów nie były mieszane. 2. Codzienne zamiatanie i usuwanie odpadów oraz innych nieczystości z nawierzchni utwardzonych i obiektów rekreacyjno – sportowych. 3. Codzienne zamiatanie i usuwanie piasku z powierzchni urządzeń zabawowych. 4. Usuwanie nadmiaru i wywóz piasku znajdującego się wokół piaskownicy oraz pod urządzeniami zabawowymi. 5. Codzienne wygrabianie piaskownicy – usuwanie odpadów, nieczystości, liści, gałęzi, szkła itp. oraz wyrównywanie poprzez grabienie powierzchni piaskownicy. 6. Sprzątanie zwierzęcych odchodów ze wszystkich obiektów rekreacyjno – sportowych. 7. Mycie ławek, mycie oraz dezynfekcja koszy na odpady, mycie elementów małej architektury, w tym: stołów, leżaków, pomostów, urządzeń zabawowych i sportowych. Obmiary: a) powierzchnia ogólna do sprzątania: 13,47 ha, b) kosze: 67 szt.+ 2 moduły po 4 szt., tj. 8 szt., c) ławki, stoły, leżaki i wiaty: 149 szt. (różnice w ilości sprzętu mogą wynieść +/- 10%). SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAWIERA ZAŁĄCZNIK NR 7 DO SWZ.
Interne Kennung: MZUK-EPZ.50.93.2024 - CZĘŚĆ 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - utrzymanie czystości na terenie Lasów Komunalnych w Gliwicach – Las przy ul. Chorzowskiej, Oriona i Toszeckiej.
Beschreibung: Szczegółowe warunki zamówienia: 1. Zbieranie i wywóz odpadów zebranych z terenów utwardzonych, ciągów komunikacyjnych oraz towarzyszących im rowów oraz koszy. 2. Zamiatanie i usuwanie odpadów oraz innych nieczystości z nawierzchni utwardzonych, wokół ławek i koszy na odpady. Obmiary: a) powierzchnia ogólna do sprzątania: 252,85 ha, b) Kosze: 78 szt. (Las przy ul. Chorzowskiej – 69 szt., przy ul. Oriona – 1 szt., przy ul. Toszeckiej – 8 szt.) (różnice w ilości sprzętu mogą wynieść +/- 10%). SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAWIERA ZAŁĄCZNIK NR 7 DO SWZ.
Interne Kennung: MZUK-EPZ.50.93.2024 - CZĘŚĆ 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - utrzymanie czystości na terenie Parku Chopina.
Beschreibung: Szczegółowe warunki zamówienia: 1. Stałe utrzymywanie czystości na terenie Parku Chopina, Pomnika Gliwiczanom Ofiarom Wojen i Totalitaryzmów, placu zabaw i siłowni zewnętrznej przy ul. Sienkiewicza oraz wodnego placu zabaw: a) Codzienne zbieranie i wywóz odpadów zebranych z terenów i z koszy; b) Codzienne zamiatanie i usuwanie odpadów oraz innych nieczystości z nawierzchni utwardzonych i obiektów rekreacyjno-sportowych oraz pomnika; c) Codzienne zamiatanie i usuwanie piasku z powierzchni urządzeń zabawowych; d) Usuwanie nadmiaru i wywóz piasku znajdującego się wokół piaskownicy oraz pod urządzeniami zabawowymi. e) Codzienne wygrabianie piaskownicy – usuwanie odpadów, nieczystości, liści, gałęzi, szkła itp. oraz wyrównywanie przez grabienie powierzchni piaskownicy; f) Sprzątanie zwierzęcych odchodów ze wszystkich obiektów rekreacyjno-sportowych oraz pomnika; g) Mycie ławek, mycie oraz dezynfekcja koszy na śmieci, mycie elementów małej architektury, w tym: stołów, leżaków, pomostów, urządzeń zabawowych i sportowych. Obmiary: a) Powierzchnia ogólna do sprzątania: 4,81 ha, b) Kosze: 90 szt. c) Ławki 85 szt. - (różnice w ilości sprzętu mogą wynieść +/- 10%). 2. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wyłączenia ze sprzątania części terenu na którym przeprowadzane będą prace remontowe/modernizacyjne, itp. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZAWIERA ZAŁĄCZNIK NR 7 DO SWZ.
Interne Kennung: MZUK-EPZ.50.93.2024 - CZĘŚĆ 8