See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA ARTYKUŁÓW ADMINISTRACYJNO – BIUROWYCH, KALENDARZY NA 2026 R. ORAZ PAPIERU DO DRUKAREK, KSEROKOPIAREK I FAKSÓW
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów administracyjno–biurowych, kalendarzy na 2026 rok oraz papieru do drukarek, kserokopiarek i faksów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w Załączniku nr 1 do SWZ – formularzu cenowym (załącznik Nr 1a dotyczy zadań nr 1 – 10, załącznik Nr 1b dotyczy zadania nr 11)
Interne Kennung: 77/ZP/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PREZENTACJA
Beschreibung: Tablice: korkowe, sucho-ścieralne, planery miesięczne i roczne
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, maksymalnie do 60 % wartości zamówienia podstawowego. W przypadku potrzeby skorzystania z zamówienia opcjonalnego, Zamawiający powiadomi na piśmie Wykonawcę o asortymencie, który będzie przedmiotem zamówienia opcjonalnego oraz o jego ilości. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o zakresie zamówienia dodatkowego w terminie do 45 dni od dnia podpisania umowy. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych, jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.
Los: LOT-0002
Titel: KOPERTY
Beschreibung: KOPERTY
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: ARTYKUŁY PAPIERNICZE
Beschreibung: Bloki, brystole, etykiety samoprzylepne, papiery samoprzylepne, papiery wizytówkowe, bloki notatnikowe, notesy samoprzylepne, karteczki, zakładki indeksujące, przekładki kartonowe, zeszyty, skoroszyty i inne
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: ARCHIWIZACJA
Beschreibung: Teczki z tektury bezkwasowej, okładki archiwizacyjne, pudła, klipsy
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: PRZECHOWYWANIE DOKUMENTÓW
Beschreibung: Teczki, segregatory, skoroszyty, koszulki, ofertówki.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: ARTRYKUŁY PIŚMIENNICZE
Beschreibung: Pióra, cienkopisy, długopisy, wkłady do długopisów, flamastry, foliopisy, markery, zakreślacze, ołówki, temperówki, gumki do ścierania, korektory.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: ARTYKUŁY FOLIOWE
Beschreibung: Folie, kleje i taśmy klejące
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: PRZYBORY BIUROWE
Beschreibung: Linijki, tusze, nożyczki, noże, itd.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: DROBNY SPRZĘT BIUROWY
Beschreibung: Dziurkacze, zszywacze, zszywki, datowniki, organizery na biurko.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: KALENDARZE NA ROK 2026
Beschreibung: KALENDARZE
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: PAPIER DO DRUKAREK, KSEROKOPIAREK I FAKSÓW
Beschreibung: PAPIER DO DRUKAREK, KSEROKOPIAREK I FAKSÓW
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Haupteinstufung (cpv): 30197630 Druckpapier
Beschreibung der Optionen: Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, maksymalnie do 150 % wartości zamówienia podstawowego. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych, jak w zamówieniu podstawowym, zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji do 12 miesięcy od podpisania umowy.