2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering PMD-afvalzakken en afvalzakken voor kinderluiers en incontinentieluiers
Beschreibung: De gemeente Waalwijk is voornemens één raamovereenkomst af te sluiten voor het leveren van: - 60 liter inzamelzakken met trekbandsluiting voor de afvalstroom Plastic, Metaal, Drankenkartons (PMD) / Plastic, Blik en Drinkkarton. - 30 liter inzamelzakken met wavetop-sluiting voor de afvalstroom Kinderluiers en Incontinentieluiers. ongeveer 2.000.000 pmd zakken en 550.000 zakken voor kindluiers en incontinentieluiers per jaar.
Interne Kennung: 56964
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1 basisperceel
Beschreibung: basisperceel
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: zie verlengingen