2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groenonderhoud (delen van de gemeente Voorne aan Zee)
Beschreibung: Dit betreft een overheidsopdracht die is gericht op het sluiten van een overeenkomst voor het uitvoeren van verschillende groenonderhoudswerkzaamheden in een deel van de gemeente Voorne aan Zee. De gemeente Voorne aan Zee is voornemens om het voorliggende groenonderhoud in percelen op de markt te zetten. De hoeveelheid van het werk is vastgelegd in een RAW-bestek.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aanbesteding wordt gegund op basis van de laagste prijs per perceel.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hellevoetsluis Noordzijde
Beschreibung: De werkzaamheden in perceel 1 hebben betrekking op het onderhouden van de boomspiegels en beplantingsvakken in het noordelijk deel van de kern Hellevoetsluis. De hoeveelheid is bepaald in het bestek.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht kent verlengingsopties. De gemeente Voorne aan Zee heeft het recht, maar niet de plicht om gedurende de duur van Overeenkomst ook een offerte op te vragen voor de uitvoering van werkzaamheden binnen de scope van deze Overeenkomst in andere delen van de gemeente Voorne aan Zee.
Los: LOT-0002
Titel: Hellevoetsluis Zuidzijde
Beschreibung: De werkzaamheden in perceel 2 hebben betrekking op het onderhouden van de boomspiegels en beplantingsvakken in het zuidelijk deel van de kern Hellevoetsluis en de kern Oudenhoorn. De hoeveelheid is in het bestek bepaald.
Interne Kennung: 2