2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky stravování v dietních režimech do DSS Chotělice
Beschreibung: Dodávka stravování do zařízení sociálních služeb v těchto dietních režimech: a) racionální dieta (3), b) diabetická dieta (9), c) tekutá dieta (0), d) kašovitá dieta (1), a e) šetřící dieta s omezením tuků (4), s tím, že racionální dieta bude obsahovat minimálně 3 jídla denně ve složení: snídaně, oběd a večeře. Zbylé diety obsahují kromě snídaně, oběda a večeře rovněž odpolední svačinu. Oběd vždy zahrnuje i polévku. Oběd je vždy teplé jídlo. Nápoje nejsou Dodavatelem zajišťovány. Všechny typy diet musí být zajištěny také ve formě mleté stravy (dle objednávky Zadavatele). Maximální počet klientů, kterým bude strava denně dodávána, je 18, maximální počet zaměstnanců, kterým bude strava denně dodávána, je 17. Do počtu osob, kterým bude strava zajišťována se může promítnout Zadavatelem aplikovatelná vyhrazená změna uvedená v čl. 3.6.1 Zadávací dokumentace.
Interne Kennung: Dodávky stravování v dietních režimech do DSS Chotělice
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15894300 Zubereitete Mahlzeiten, 15882000 Diätetische Erzeugnisse, 55523000 Verpflegungsdienste für sonstige Unternehmen oder andere Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo každý objednávkový den podle smlouvy jídlo neobjednat vůbec, nebo objednat pro jednu i více osob. Zadavatel si vyhrazuje právo, aby ke všem jídlům, které objedná, mohl přiřadit dietní režim dle čl. 3.1 Zadávací dokumentace „Obecné vymezení předmětu Veřejné zakázky“ a informaci, zda dodané jídlo má být mletou stravou či nikoliv. S ohledem na předvídatelný vývoj cen dodávek je dále vyhrazena změna závazku ve smyslu § 100 odst. 1 ZZVZ, spočívající v právu dodavatele upravit cenu dodávané stravy následujícím způsobem: (i) dodavatel je oprávněn snížit cenu za dobu čerpání objednávek na základě smlouvy bez omezení; (ii) dodavatel je oprávněn cenu každoročně zvýšit o míru inflace, přičemž toto zvýšení se provede vždy k 31. lednu příslušného kalendářního roku. Míra inflace pro účely tohoto ustanovení se stanoví podle průměrné roční míry inflace vyjádřené přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (CPI – Consumer Price Index) za předchozí kalendářní rok, vyhlášené Českým statistickým úřadem. Údaj je zveřejňován Českým statistickým úřadem na stránkách: https://www.czso.cz/csu/czso/mira_inflace. Zvýšení ceny se provede tak, že ceny uvedené v bodu 7 smlouvy v předchozím kalendářním roce se navýší o procentní hodnotu inflace dle tohoto odstavce.