385622-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu - powtórzenie”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu jednorazowego użytku oraz dostawa specjalistycznych wyrobów medycznych dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu - powtórzenie”.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na niżej wymienione części (pakiety)
Vorherige Bekanntmachung: 262840-2025
Interne Kennung: 9/9PN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 34 - FILTRY ODDECHOWE DLA DOROSŁYCH I DZIECI
Beschreibung: Szczegółowy opis znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -34
Haupteinstufung (cpv): 33171100 Anästhesieinstrumente
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 96 - STRZYKAWKA PERFUZYJNA DO POMPY STRZYKAWKOWEJ
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -96
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet Nr 122 ELEKTODY DO BADANIA POTENCJAŁÓW Z PNIA MÓZGU (BERA, ABR)
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -122
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet Nr 123 WORKI DO ZABEZPIECZENIA LEKÓW ŚWIATŁOCZUŁYCH
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -123
Haupteinstufung (cpv): 33171200 Instrumente für Reanimation
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 165- WKŁAD PRÓŻNIOWY DO SSAKA ELEKTRYCZNEGO HOSPIVAC 350 Ca-mi
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -165
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet nr 235- ZAWORKI ENDOSKOPOWE DO APARTU FUJI FILM EC - TYP AW 603 I SB 605
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -235
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet Nr 254 - AKCESORIA DO SSAKA ELEMASLAS S.A.
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -254
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0076
Titel: Pakiet Nr 255 PLASTRY DO OCHRONY NOSA NOWORODKA NEOSEAL
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -255
Los: LOT-0078
Titel: Pakiet Nr 258 Fartucg wielorazowego użytku
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -258
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0084
Titel: Pakiet nr 266 Wielorazowa bielizna operacyjna
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -266
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
Los: LOT-0089
Titel: Pakiet nr 237 Akcasoria do rektoskopu bipolarnego 24/26 CH
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -237
Haupteinstufung (cpv): 33141120 Klemm-, Sutur- und Ligaturausstattung
Los: LOT-0090
Titel: Pakiet nr 268 Sprzęt do respiratora Drager EVITA V600
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -268
Los: LOT-0091
Titel: Pakiet nr 103 KOSZULE DLA DZIECI
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -103
Los: LOT-0092
Titel: Pakiet nr 108 ZESTAW DO CIEŚNI NADGARSTKA
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -108
Los: LOT-0093
Titel: Pakiet nr 73 AEROGEN, NEBULIZATOR
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -73
Los: LOT-0094
Titel: Pakiet nr 48 IGLICA DO FIOLEK I BUTELEK
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -48
Los: LOT-0095
Titel: Pakiet nr 85 RĘKAWICE CHIRURGICZNE
Interne Kennung: 9/9PN/2025 -85