See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy paliwa stałego na sezon grzewczy jesień 2025- wiosna 2026
Beschreibung: Dostawy paliwa stałego (węgla kamiennego, miałowego, ekogroszku i koksu), do celów grzewczych
Interne Kennung: 6060/ILG 6/02703/02314/25/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09110000 Feste Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09111210 Steinkohle, 09113000 Koks
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: Zadanie nr 1 – sukcesywne dostawy węgla kamiennego, węgla miałowego i eko-groszku dla: część 1 – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Zakład Linii Kolejowych: Bydgoszcz, Gdynia, Poznań, Szczecin, Zielona Góra, Straż Ochrony Kolei- (Zbąszyń) ); część 2 – Polskie Koleje Państwowe S.A., część 3 – Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno- Torowe Sp. z o.o. w Gdańsku, część 4 – ZRK DOM w Poznaniu Sp. z o.o.
Interne Kennung: 6060/ILG 6/02703/02314/25/P.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega na swoją rzecz prawo rozszerzenia dostaw o dostawy opcjonalne uwzględniające dodatkowe, bieżące potrzeby Zamawiającego jako prawo opcji”) w wysokości do 15% wartości zamówienia podstawowego netto objętego umową.
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2
Beschreibung: Zadanie nr 2 – sukcesywne dostawy węgla kamiennego, węgla miałowego i eko-groszku dla: część 1 – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Zakłady Linii Kolejowych: Wałbrzych, Wrocław, Opole), część 2 – Polskie Koleje Państwowe S.A., część 3 – PKP CARGO S.A. w restrukturyzacji, część 4 – PKP CARGOTABOR Sp. z o.o. w restrukturyzacji;
Interne Kennung: 6060/ILG 6/02703/02314/25/P.2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3
Beschreibung: Zadanie nr 3 – sukcesywne dostawy węgla kamiennego, węgla miałowego i eko-groszku dla: część 1 – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Zakłady Linii Kolejowych: Sosnowiec, Częstochowa, Tarnowskie Góry, Zakład Maszyn Torowych - (Kraków)) część 2 – Polskie Koleje Państwowe S.A. ; część 3- PKP CARGOTABOR Sp. z o.o. w restrukturyzacji;
Interne Kennung: 6060/ILG 6/02703/02314/25/P.3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4
Beschreibung: Zadanie nr 4 – sukcesywne dostawy węgla kamiennego, węgla miałowego i eko-groszku dla: część 1 – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Zakłady Linii Kolejowych: Lublin, Kielce, Kraków), część 2 – Polskie Koleje Państwowe S.A., część 3 – CARGOTOR Sp. z o.o.;
Interne Kennung: 6060/ILG 6/02703/02314/25/P.4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5
Beschreibung: Zadanie nr 5 – sukcesywne dostawy węgla kamiennego, węgla miałowego i eko-groszku dla: część 1 – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Zakłady Linii Kolejowych: Siedlce, Olsztyn, Białystok, Warszawa, Łódź ), część 2 – PKP CARGO S.A. w restrukturyzacji, część 3 – PKP CARGOTABOR Sp. z o.o. w restrukturyzacji;
Interne Kennung: 6060/ILG 6/02703/02314/25/P.5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6
Beschreibung: Zadanie nr 6 – sukcesywne dostawy koksu dla PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Zakłady Linii Kolejowych: Białystok, Bydgoszcz, Zielona Góra, Poznań, Szczecin, Straż Ochrony Kolei - (Zbąszyń));
Interne Kennung: 6060/ILG 6/02703/02314/25/P.6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7
Beschreibung: Zadanie nr 7 – sukcesywne dostawy koksu dla: część 1 – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. (Zakłady Linii Kolejowych: Wrocław, Opole, Rzeszów), część 2 – Polskie Koleje Państwowe S.A., część 3 – PKP CARGO S.A. w restrukturyzacji, część 4 – PKP CARGOTABOR Sp. z o.o. w restrukturyzacji ;
Interne Kennung: 6060/ILG 6/02703/02314/25/P.7
Los: LOT-0008
Titel: zadanie nr 8
Beschreibung: Zadanie nr 8 – sukcesywne dostawy węgla kamiennego (dostawa wagonowa) dla PKP CARGO S.A. w restrukturyzacji
Interne Kennung: 6060/ILG 6/02703/02314/25/P.8