2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pořízení nové kogenerační jednotky do Sportareálu v České Lípě
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka nové kogenerační jednotky (dále jen „KGJ”), její instalace a zprovoznění ve Sportareálu v České Lípě, a dále servis a údržba KGJ po dobu záruky, to vše v rozsahu a za podmínek uvedených v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: VZ/043/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31122000 Stromerzeugungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: MUCL/62129/2025
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dodavatel je oprávněn zvýšit cenu za servisní činnosti s účinností od 1. dubna každého kalendářního roku počínaje rokem 2028 o přírůstek průměrného ročního indexu spotřebitelských cen (dále jen „míra inflace“) vyhlášený Českým statistickým úřadem za předcházející kalendářní rok, a to pouze v případě, že míra inflace přesáhne 2 % (slovy: dvě procenta). Dodavatel je v každém roce oprávněn zvýšit cenu podle předchozího odstavce nejvýše o 5 % (slovy: pět procent); to platí i v případě, že míra inflace za předcházející kalendářní rok bude vyšší. Pro vyloučení pochybností se sjednává, že v případě záporné míry inflace se cena nesnižuje.