See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa rękawic chirurgicznych na potrzeby Klinik/Oddziałów Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Beschreibung: Zamówienie zostało podzielone na 3 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ - Formularz asortymentowo – cenowy.
Vorherige Bekanntmachung: 302698-2025
Interne Kennung: ZP/42/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: rękawice chirurgiczne 1
Beschreibung: rękawice chirurgiczne
Interne Kennung: ZP/42/2025_1
Los: LOT-0002
Titel: rękawice chirurgiczne_2
Interne Kennung: ZP/42/2025_2
Los: LOT-0003
Titel: rękawice chirurgiczne 3
Interne Kennung: ZP/42/2025_3