385688-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – „MODERNIZACJA SYSTEMU CIEPŁOWNICZEGO NA TERENIE MIASTA BYTOM W LATACH 2025-2027” - KONTRAKT I – ZADANIE Z10A.3 (BUDOWA KOMORY CIEPŁOWNICZEJ) ORAZ Z10A.6 (PRZEBUDOWA SIECI CIEPŁOWNICZEJ)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „MODERNIZACJA SYSTEMU CIEPŁOWNICZEGO NA TERENIE MIASTA BYTOM W LATACH 2025-2027” - KONTRAKT I – ZADANIE Z10A.3 (BUDOWA KOMORY CIEPŁOWNICZEJ) ORAZ Z10A.6 (PRZEBUDOWA SIECI CIEPŁOWNICZEJ)
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane w ramach projektu „Modernizacja systemu ciepłowniczego na terenie Miasta Bytom w latach 2025-2027” - Kontrakt I – Zadanie Z10A.3 (budowa komory ciepłowniczej) oraz Z10A.6 (przebudowa sieci ciepłowniczej). Projekt współfinansowany jest z Programu Priorytetowego – 8.6.4 Współfinansowanie projektów realizowanych w ramach Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027 (FEnIKS) Część 4) Sieć ciepłownicza/chłodnicza efektywny system ciepłowniczy. Przedmiot zamówienia został podzielony na części: Część A: Zadanie Z10A.3 „Budowa komory ciepłowniczej wraz z zabudową przepustnic Dn600 w rejonie Parku Miejskiego przy ul. Olimpijskiej w Bytomiu”. Zakres robót budowlanych obejmuje budowę komory ciepłowniczej, w miejscu istniejących rurociągów preizolowanych DN600, wyposażonej w przepustnice odcinające, odwodnienia rurociągów, spinkę umożliwiającą przepompowanie wody sieciowej z rurociągu powrotnego do zasilającego i odwrotnie oraz przebudowę istniejącej studni chłonnej DN1500 na studnię schładzającą bezodpływową DN1500 w obrębie docelowej lokalizacji komory ciepłowniczej. Część B: Zadanie Z10A.6 „Przebudowa sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Tuwima – Kilara wraz z przyłączami do budynków: ul. Chorzowska 12d, Kilara 29 i Tuwima 15c, 19 w Bytomiu”. Zakres robót budowlanych obejmuje przebudowę osiedlowej sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Kilara, Tuwima na sieć preizolowaną w zakresie średnic od 2Dn250 do 2Dn100 o długości ok. 642 m, przebudowę przyłączy na preizolowane w zakresie średnic od 2Dn80 do 2Dn50 o długości ok. 156 m oraz zabudowę na sieci ciepłowniczej 2 szt. komór ciepłowniczych z układami pomiarowymi i regulacyjnymi oraz doprowadzeniem zasilania elektrycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Części II SWZ – OPZ wraz z załącznikami.
Interne Kennung: TI/TI/25/2025/B/KI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231110 Rohrverlegearbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45232142 Bau von Wärmeübertragungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A – obejmuje Zadanie nr 1 pn.: Z10A.3 „Budowa komory ciepłowniczej wraz z zabudową przepustnic Dn600 w rejonie Parku Miejskiego przy ul. Olimpijskiej w Bytomiu.”
Beschreibung: Zakres robót budowlanych obejmuje budowę komory ciepłowniczej, w miejscu istniejących rurociągów preizolowanych DN600, wyposażonej w przepustnice odcinające, odwodnienia rurociągów, spinkę umożliwiającą przepompowanie wody sieciowej z rurociągu powrotnego do zasilającego i odwrotnie oraz przebudowę istniejącej studni chłonnej DN1500 na studnię schładzającą bezodpływową DN1500 w obrębie docelowej lokalizacji komory ciepłowniczej.
Interne Kennung: TI/TI/25/2025/B/KIA
Los: LOT-0002
Titel: Część B – obejmuje Zadanie nr 2 pn.: Z10A.6 „Przebudowa sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Tuwima – Kilara wraz z przyłączami do budynków: ul. Chorzowska 12d, Kilara 29 i Tuwima 15c, 19 w Bytomiu”
Beschreibung: Zakres robót budowlanych obejmuje przebudowę osiedlowej sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Kilara, Tuwima na sieć preizolowaną w zakresie średnic od 2Dn250 do 2Dn100 o długości ok. 642 m, przebudowę przyłączy na preizolowane w zakresie średnic od 2Dn80 do 2Dn50 o długości ok. 156 m oraz zabudowę na sieci ciepłowniczej 2 szt. komór ciepłowniczych z układami pomiarowymi i regulacyjnymi oraz doprowadzeniem zasilania elektrycznego.
Interne Kennung: TI/TI/25/2025/B/KIB