2. Verfahren
Verfahren
Titel: Činidla a spotřební materiál pro stanovení hladin volných lehkých a těžkých řetězců imunoglobulinů v séru a likvoru spojené s výpůjčkou imunoanalytického analyzátoru včetně UPS a dalšího potřebného zařízení.
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky činidel a spotřebního materiálu pro stanovení parametrů: volné lehké řetězce kappa v séru a likvoru, volné lehké řetězce lambda v séru a likvoru, beta2-mikroglobulin v séru, hevylite: IgG kappa, IgG lambda, IgA kappa, IgA lambda, IgM kappa, IgM lambda spojené s výpůjčkou imunoanalytického analyzátorů včetně UPS a dalšího potřebného zařízení.
Interne Kennung: OŘN-24/19
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33694000 Diagnostika, 33141625 Diagnoseausrüstung, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001