2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa serwerów Rack oraz przełączników Fiber Channel wraz ze świadczeniem usług utrzymania, rozwoju i warsztatów przez 36 miesięcy
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) dostawę Sprzętu, wykonanie projektu technicznego, instalację i wdrożenie Sprzętu zgodnie z tym projektem, b) świadczenie usług Utrzymania dla Sprzętu w zakresie określonym w Umowie, c) świadczenie usług Rozwoju dla Sprzętu w zakresie określonym w Umowie, d) przeprowadzenie warsztatów dla pracowników Zamawiającego, z zakresu obsługi Sprzętu, e) udzielenie gwarancji na dostarczony Sprzęt na warunkach opisanych w Umowie, zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszej SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Specyfikacji Technicznej Sprzętu, Formularzu Cenowym oraz Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Interne Kennung: ZP-DI-35/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: art. 132 Ustawy PZP oraz art. 139 Ustawy PZP przetarg nieograniczony (tzw. procedura odwrócona), co w myśl przepisu oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy opis procedury został zawarty w art. 139 ust. 3-4 Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48210000 Vernetzungssoftwarepaket, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część nr 1 - dostawa serwerów Rack wraz ze świadczeniem usług utrzymania, rozwoju i warsztatów
Interne Kennung: ZP-DI-35/35 - część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: część nr 2 - dostawa przełączników Fiber Channel wraz ze świadczeniem usług utrzymania, rozwoju i warsztatów
Interne Kennung: ZP-DI-35/35 - część nr 2