385802-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Planungsleistungen im Bauwesen – Dynamický nákupní systém na projektové, konstrukční, geodetické a technicko-inženýrské služby
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na projektové, konstrukční, geodetické a technicko-inženýrské služby
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci DNS je zejména poskytování služeb v následujících kategoriích: Kategorie č. 1 - Projektová a dokumentační činnost Kategorie č. 2 - Konstrukční a výrobní dokumentace Kategorie č. 3 - Geodézie a specializované technické služby Kategorie č. 4 - Projektová a inženýrská činnost pro technologická zařízení do železničních vozidel Kategorie č. 1. Projektová a dokumentační činnost Předmětem plnění jsou služby spočívající ve zpracování projektové a dokumentační činnosti, a to dle aktuálních potřeb Zadavatele. Součástí plnění je zejména zpracování a aktualizace: • realizační dokumentace stavby (RDS), • dokumentace skutečného provedení stavby (DSPS), • projektové a technické dokumentace včetně jejích aktualizací, • dokumentace kabelových tras, • dokumentace sdělovacích a komunikačních technologií. Rozsah plnění bude vždy konkrétně vymezen ve výzvě k podání nabídek. Kategorie č. 2. Konstrukční a výrobní dokumentace Předmětem plnění jsou služby spočívající v zpracování konstrukční a výrobní dokumentace, a to dle aktuálních potřeb Zadavatele. Součástí plnění je zejména zpracování: • konstrukčních návrhů a dokumentace držáků, • konstrukčních návrhů a dokumentace konzol, • návrhů a dokumentace montážních prvků, • 3D konstrukčních modelů a související dokumentace, • výrobní dokumentace. Rozsah plnění bude vždy konkrétně vymezen ve výzvě k podání nabídek. Kategorie č. 3. Geodézie a specializované technické služby Předmětem plnění jsou služby spočívající v poskytování geodetických a specializovaných technických služeb, a to dle aktuálních potřeb Zadavatele. Součástí plnění je zejména: • geodetické zaměření trasy stavby, • geodetické zaměření kabelových tras a objektů sdělovací kabelizace, • zpracování a správa GIS dat, • zpracování a aktualizace kabelové knihy, • vyhotovení geodetické dokumentace skutečného provedení stavby/ dokumentace pro stavební povolení (DSPS/DSP), • průběžné aktualizace geodetických podkladů po dobu realizace stavby, • zaměření a dokumentace skutečného stavu, • další geodetické a technické podklady pro potřeby Zadavatele. Plnění bude probíhat v souladu s platnou legislativou, technickými normami a závaznými předpisy Zadavatele. Rozsah plnění bude vždy konkrétně vymezen ve výzvě k podání nabídek. Kategorie č. 4. Projektová a inženýrská činnost pro technologická zařízení do železničních vozidel Předmětem plnění jsou projektové, inženýrské a související odborné služby spojené s instalací technologických zařízení, kabelových rozvodů a komunikačních systémů do železničních vozidel. Součástí plnění je zejména: • zpracování projektové dokumentace pro instalaci technologických zařízení, • návrhy kabelových tras a rozvodů, • projektování napájecích a datových rozvodů, • projektování Wi-Fi sítí a komunikačních technologií, • projektování informačních, odbavovacích, kamerových a obdobných technologických systémů, • zpracování technických zpráv, výkazů výměr a související dokumentace, • výkon autorského dozoru projektanta, • inženýrskou, konzultační a technickou činnost související s realizací technologických instalací Rozsah plnění bude vždy konkrétně vymezen ve výzvě k podání nabídek.
Interne Kennung: VZ0249740
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71354000 Kartografiedienste, 71356400 Technische Planungsleistungen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71323000 Technische Planungsleistungen für industrielle Verfahren und Produktionsabläufe, 71315300 Bauabnahme, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung, 71355000 Vermessungsarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich, 71356400 Technische Planungsleistungen, 71316000 Beratung in der Fernmeldetechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Projektová a dokumentační činnost
Beschreibung: Předmětem plnění jsou služby spočívající ve zpracování projektové a dokumentační činnosti, a to dle aktuálních potřeb Zadavatele. Součástí plnění je zejména zpracování a aktualizace: • realizační dokumentace stavby (RDS), • dokumentace skutečného provedení stavby (DSPS), • projektové a technické dokumentace včetně jejích aktualizací, • dokumentace kabelových tras, • dokumentace sdělovacích a komunikačních technologií.
Interne Kennung: Kategorie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71356400 Technische Planungsleistungen, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
Los: LOT-0004
Titel: Projektová a inženýrská činnost pro technologická zařízení do železničních vozidel
Beschreibung: Předmětem plnění jsou projektové, inženýrské a související odborné služby spojené s instalací technologických zařízení, kabelových rozvodů a komunikačních systémů do železničních vozidel. Součástí plnění je zejména: • zpracování projektové dokumentace pro instalaci technologických zařízení, • návrhy kabelových tras a rozvodů, • projektování napájecích a datových rozvodů, • projektování Wi-Fi sítí a komunikačních technologií, • projektování informačních, odbavovacích, kamerových a obdobných technologických systémů, • zpracování technických zpráv, výkazů výměr a související dokumentace, • výkon autorského dozoru projektanta, • inženýrskou, konzultační a technickou činnost související s realizací technologických instalací
Interne Kennung: Kategorie č. 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen, 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich, 71356400 Technische Planungsleistungen, 71316000 Beratung in der Fernmeldetechnik
Los: LOT-0003
Titel: Geodézie a specializované technické služby
Beschreibung: Předmětem plnění jsou služby spočívající v poskytování geodetických a specializovaných technických služeb, a to dle aktuálních potřeb Zadavatele. Součástí plnění je zejména: • geodetické zaměření trasy stavby, • geodetické zaměření kabelových tras a objektů sdělovací kabelizace, • zpracování a správa GIS dat, • zpracování a aktualizace kabelové knihy, • vyhotovení geodetické dokumentace skutečného provedení stavby/ dokumentace pro stavební povolení (DSPS/DSP), • průběžné aktualizace geodetických podkladů po dobu realizace stavby, • zaměření a dokumentace skutečného stavu, • další geodetické a technické podklady pro potřeby Zadavatele.
Interne Kennung: Kategorie č. 3
Haupteinstufung (cpv): 71315300 Bauabnahme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste, 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung, 71355000 Vermessungsarbeiten, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Los: LOT-0002
Titel: Konstrukční a výrobní dokumentace
Beschreibung: Předmětem plnění jsou služby spočívající v zpracování konstrukční a výrobní dokumentace, a to dle aktuálních potřeb Zadavatele. Součástí plnění je zejména zpracování: • konstrukčních návrhů a dokumentace držáků, • konstrukčních návrhů a dokumentace konzol, • návrhů a dokumentace montážních prvků, • 3D konstrukčních modelů a související dokumentace, • výrobní dokumentace.
Interne Kennung: Kategorie č. 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71323000 Technische Planungsleistungen für industrielle Verfahren und Produktionsabläufe