See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van voedingswaren
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van voedingsmiddelen: - Droge voeding: koffie, thee, koekjes, hapjes, desserten en garnituren, suikerwaren, ontbijtproducten, fruit-, groenten-, tomaten-, visconserven, deegwaren, rijst, soepen, bouillon, sauzen, olie en vetten, specerijen, zout, suiker, dieetproducten, water en fruitsappen, alcoholische en niet-alcoholische dranken. - Zuivel: melk, boter en margarine, eieren, room, verse kaas, harde kazen, kaas in sneden/porties, yoghurt en melkdesserten. - Diepvriesproducten: vis en zeevruchten, groenten, fruit, aardappelproducten, bakkerijproducten, ijs, koffie. - Vers: vis, groenten en fruit, brood. - Dieetproducten: lactose- en/of glutenvrij. - Vegan producten.
Interne Kennung: PPP09Z-415/6056/2026-036
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026-036_1