2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby reintegrace informačních systémů zadavatele
Beschreibung: Předpokládaným předmětem veřejné zakázky je zejména: Podrobná analýza rozhraní a vazeb integrovaných subsystémů a návrh na jejich reimplementaci směřující jednak ke stabilitě celého řešení, jednak k zajištění plynulé funkčnosti řešení v respektování členitosti a různorodosti aktivit Zadavatele. Provedení veřejné zakázky tak spočívá v úplném provedení, dodání a zajištění všech činností souvisejících s řádným zajištěním rozhodných požadavků Zadavatele, a to zejména: - písemné vyjádření obsahující přehled jednotlivých integrací, návrh na jejich redesign pro zlepšení komunikace mezi jednotlivými subsystémy, specifikaci navrhovaných technologií a struktury předávaných dat. - realizace redesignu integračních vazeb ve všech částech systému - návrh stanovení odpovědnosti za provozní incidenty v rámci servisní podpory s ohledem na integrační rozhraní a technickou dokumentaci k architektuře celého řešení - revize, doporučení úprav a doplnění stávající technické dokumentace (Architektura ekonomicko-provozního řešení) pro vyjasnění technických podmínek, kompetencí, odpovědností a přístupu ke zdrojovým kódům tak, aby bylo možno správně stanovit rozsah a předmět podpory.
Interne Kennung: 26/VZ035
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Průběh zadávacího řízení je tak rozdělen do tří částí: a)fáze kvalifikační; b)fáze jednání o předběžných nabídkách; a c)fáze nabídková. Fáze kvalifikační Kvalifikační fáze je zahájena odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení k uveřejnění. Ve lhůtě vymezené v oznámení o zahájení zadávacího řízení mohou dodavatelé podávat své žádosti o účast. Po uplynutí lhůty pro podání žádostí o účast zadavatel posoudí soulad podaných žádostí o účast se zadávacími podmínkami v kvalifikační dokumentaci. Dodavatelé, kteří nesplní požadavky zadavatele na kvalifikaci, budou vyloučeni z účasti v zadávacím řízení. Fáze jednání o předběžných nabídkách Tato fáze bude zahájena odesláním výzvy k účasti v jednacím řízení s uveřejněním účastníkům zadávacího řízení, kteří nebyli ze zadávacího řízení vyloučeni v kvalifikační fázi. V této fázi bude zadavatel jednat o veškerých podmínkách a aspektech veřejné zakázky, tady zejména o technických, finančních a smluvních podmínkách plnění veřejné zakázky. Za tímto účelem budou konána jednání s účastníky zadávacího řízení, jejichž předmětem bude projednání těchto podmínek za účelem stanovení finálních závazných zadávacích podmínek zadavatelem v rozsahu a podrobnostech umožňujících účastníkům podat nabídky. Cílem této fáze je především seznámit se se zamýšleným řešením potřeb a požadavků zadavatele, upřesnit technické a jiné podmínky předmětu veřejné zakázky, definovat závazný vzor smlouvy. O ukončení jednacího řízení s uveřejněním informuje zadavatel písemně všechny účastníky, kteří byli vyzváni k účasti v jednací fázi zadávacího řízení, a současně každého z účastníků vyzve k podání nabídky. Fáze nabídková V nabídkové fázi budou účastníci zadávacího řízení vyzváni k podání nabídek výzvou dle § 61 odst. 12 ZZVZ. Účastníci zadávacího řízení podají své nabídky v souladu s podmínkami výzvy pro podání nabídek. Nabídky zadavatel posoudí a vyhodnotí za účelem výběru dodavatele, který bude vyzván k uzavření smlouvy a plnění předmětu veřejné zakázky. Nabídky budou zpracovány v souladu s finálními závaznými zadávacími podmínkami, které budou vypracovány zadavatelem v návaznosti na průběh a výsledky fáze jednání o předběžných nabídkách a obsaženy ve výzvě k podání nabídek. V rámci těchto finálních zadávacích podmínek bude zejména poskytnut účastníkům finální závazný vzor smlouvy na plnění předmětu veřejné zakázky, a dále bude závazným způsobem upřesněn předmět plnění veřejné zakázky, kritérií hodnocení, podle nichž se budou hodnotit nabídky, lhůta pro podání nabídek, podmínky pro složení jistoty a další podrobnosti nezbytné pro zpracování a podání nabídky. Nabídková fáze bude zahájena výzvou zadavatele k podání nabídek, přičemž součástí této výzvy budou výše uvedené informace.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72611000 Technische Computerunterstützung, 80510000 Spezialausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem, 48450000 Softwarepaket für Zeiterfassung und Personalverwaltung, 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung, 72263000 Software-Implementierung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72261000 Software-Unterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72611000 Technische Computerunterstützung, 80510000 Spezialausbildung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel je oprávněn ve smyslu ustanovení § 100 odst. 2 ZZVZ a § 222 odst. 10 ZZVZ uzavřít novou smlouvu/smlouvy s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) na veřejnou zakázku, a to za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od smlouvy/smluv uzavřené/uzavřených s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu/nové smlouvy s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) ZZVZ . b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou smlouvu/nové smlouvy a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené smlouvy/nově uzavřených smluv s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle čl. 14 písm. a) zadávací dokumentace, je zadavatel oprávněn uzavřít novou smlouvu/nové smlouvy s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle čl. 14 písm. a) a písm. b) zadávací dokumentace.