2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa trenażerów do symulacji zabiegów ratowniczych dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (odpowiednio dla każdego z pakietów) został ujęty w Dokumentacji postępowania to jest: a) w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ) b) w Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3 do SWZ), c) w Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 4 do SWZ)
Interne Kennung: RZP/PN/47/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 Pzp skrócił termin składania ofert gdyż opublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 Pzp, zawierające wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnych ogłoszeń informacyjnych, które zostały przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej w dniu 14.01.26 r., a następnie opublikowane i zamieszczone na stronie internetowej Zamawiającego w dniu 16.01.26 r.: „Różne przyrządy do badań lub testowania – modele, manekiny, trenażery, zestawy treningowe”, nr ogłoszenia: 11/2026, 31508-2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38900000 Bewertungs- und Testinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel, 34152000 Übungssimulatoren, 35112100 Notfalltrainingspuppe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Fantom do nauki RKO
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Fantom niemowlęcia do nauki RKO oraz odkrztuszania
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Manekin dziecka do ALS
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Fantom do nauki resuscytacji noworodka
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Fantom niemowlęcia do nauki pierwszej pomocy
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Fantom do nauki osłuchiwania
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Fantom noworodka do resuscytacji
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Fantom skrajnego wcześniaka
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Manekin niemowlęcia
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: Manekin do czynności pielęgnacyjnych oraz zakładania wejść dożylnych
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Maski do manekinów i symulatorów
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel