2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stichting Veldvest - EA Schoonmaak & Glasbewassing
Beschreibung: Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en de glasbewassing van 17 onderwijslocaties, verdeeld over 2 percelen. Het totaal aantal schoon te houden vloeroppervlak bedraagt ca. 25.550. m2. Het totaal aantal m2 glasbewassing dubbelzijdig gemeten bedraagt ca 19.900 m2. Vanwege de aflopende Overeenkomst, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locatie(s) van Opdrachtgever één Overeenkomst met één Opdrachtnemer (per perceel) te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten. De Aanbestedende dienst gaat voor de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 1 januari 2027 een Overeenkomst aan.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en de glasbewassing van 9 onderwijslocaties (Perceel 1). Het totaal aantal schoon te houden vloeroppervlak bedraagt ca. 12.900 m2. Het totaal aantal m2 glasbewassing dubbelzijdig gemeten bedraagt ca 12.000 m2. Vanwege de aflopende Overeenkomst, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locatie(s) van Opdrachtgever één Overeenkomst met één Opdrachtnemer (per perceel) te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten. De Aanbestedende dienst gaat voor de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 1 januari 2027 een Overeenkomst aan.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Het verzorgen van de schoonmaakdienstverlening en de glasbewassing van 8 onderwijslocaties (Perceel 2). Het totaal aantal schoon te houden vloeroppervlak bedraagt ca. 12.650 m2. Het totaal aantal m2 glasbewassing dubbelzijdig gemeten bedraagt ca 7.900 m2. Vanwege de aflopende Overeenkomst, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locatie(s) van Opdrachtgever één Overeenkomst met één Opdrachtnemer (per perceel) te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten. De Aanbestedende dienst gaat voor de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 1 januari 2027 een Overeenkomst aan.