2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce učebny B03 a B22 - interiér
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka interiérového vybavení včetně jeho výroby, dopravy, instalace a montáže do prostor Mendelovy univerzity v Brně, v objektu B, na adrese Zemědělská 3, 613 00 Brno
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39200000 Ausstattung und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 8289