See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: VerLEDden sportveldverlichting Maashorst 2025 - Gemeente Maashorst
Beschreibung: De overeenkomst bestaat hoofdzakelijk uit: • het opstellen van berekeningen verlichting en kabels; • grondwerkzaamheden; • het ombouwen van conventionele verlichting naar dimbare led sportveldverlichting; • het aanleggen van dimbare led sportveldverlichting; • het aanbrengen van schakel- en verdeelinrichtingen voorzien van dynamische sportveld besturingsinstallaties; • het configureren en in bedrijf stellen van omgebouwde sportveld verlichtingsinstallaties; • het testen en keuren van de sportveld verlichtingsinstallaties; • het opstellen van revisie tekeningen en opleverdossiers. De werkzaamheden liggen binnen de gemeente Maashorst en vallen alleen onder haar verantwoordelijkheid. Deze opdracht wordt dan ook niet samengevoegd. Diverse bedrijven in de ‘elektrische installatie’ sector hebben alle disciplines in huis om de diverse onderdelen van de opdracht uit te kunnen voeren. De omvang van de opdracht, zowel financieel als technisch, is dusdanig dat de volledige opdracht ook voor een MKB-bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het de opdracht op te delen in percelen.
Interne Kennung: BIZOB-2025-MAA-LMA-00814
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie documentatie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31527200 Außenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0000
38585-2026 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Werken
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: BIZOB-2025-MAA-LMA-00814
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie documentatie.
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 31527200 Buitenverlichting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000