2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych krajowych i międzynarodowych na potrzeby Lotniczego Pogotowia Ratunkowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa z zakresu transportu lotniczego krajowego i międzynarodowego polegająca na rezerwacji, wystawianiu, sprzedaży oraz dostarczaniu dla personelu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (dalej: LPR) krajowych i międzynarodowych biletów lotniczych, z możliwością odbioru biletu za granicą, w tym tanich linii lotniczych. LPR nabywało będzie zarówno bilety w jedną stronę, jak i bilety „tam i z powrotem”. 2. Zamawiający informuje, iż szacunkowa skala jego potrzeb w okresie trwania Umowy, tj. 18 miesięcy liczonych od dnia zawarcia Umowy, przedstawia się następująco: Bilety lotnicze zagraniczne - ok. 420 sztuk (Podróże głównie klasą ekonomiczną) Główne kierunki: kraje Europy, USA Bilety lotnicze krajowe - ok. 31 sztuk (Podróże głównie klasą ekonomiczną) 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ. Warunki realizacji zamówienia określają poza OPZ również Projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Interne Kennung: ZP/6/V/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63512000 Verkauf von Reisetickets und Veranstaltung von Pauschalreisen
5. Los
Los: LOT-0001