2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie GBS melding 24/7, Functioneel Beheer en systeem Consignatie
Beschreibung: De Rijksuniversiteit Groningen (RUG) beschikt over een omvangrijke en technisch diverse vastgoedportefeuille waarin gebouwgebonden installaties een cruciale rol spelen voor continuïteit, veiligheid, comfort en duurzaamheid. Het Gebouwbeheersysteem (GBS) vormt hierbij een centrale schakel voor monitoring, besturing en signalering van installaties binnen zowel werktuigbouwkundige (W) als elektrotechnische (E) disciplines. De complexiteit van het GBS-landschap is de afgelopen jaren toegenomen door schaalvergroting, diversiteit aan leveranciers en een groeiend aantal meldingen, zowel binnen als buiten reguliere werktijden. Dit leidt tot een verhoogde belasting van interne medewerkers en externe onderhoudspartijen, terwijl niet alle meldingen vooraf inhoudelijk worden beoordeeld op urgentie, oorzaak en contractuele opvolging. Daarnaast constateert de Vastgoedorganisatie dat structurele ondersteuning gewenst is op het gebied van functioneel beheer en consignatie van kritische vastgoedinstallaties. Om deze redenen verkent de RUG via deze marktconsultatie welke mogelijkheden de markt biedt om deze taken (gedeeltelijk) extern te organiseren, op een wijze die duurzaam inpasbaar is binnen de organisatie.
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden, 79993000 Gebäude- und Betriebsmittelverwaltung
5. Los
Los: LOT-0000