2. Verfahren
Verfahren
Titel: Platforma e-usług publicznych w Gminie Krasne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, jest dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenia dostępności do e-usług w podziale na 2 części. Część 1 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami Część 2 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem Zakres postępowania został szczegółowo opisany w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: RI.272.1.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie przedmiotowego zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych oraz przepisów wykonawczych wydanych na jej podstawie, w szczególności rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy – zwanego dalej „rozporządzeniem MR”. 2.Wszelkie kwestie nieujęte w SWZ reguluje ustawa Pzp. 3. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 79999100 Scanning, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, jest dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia, jest dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem
Interne Kennung: Część 2