385903-2025 - Planung
Niederlande – Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes – KnOP - Kaarten
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KnOP - Kaarten
Beschreibung: Vervoerregio Amsterdam is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten met één leverancier voor de realisatie en coördinatie van de KnOP-kaarten als meerjarig initiatief. De opdracht omvat onder meer het up-to-date houden van bestaande KnOP-kaarten, het (door)ontwikkelen en realiseren van nieuwe KnOP-kaarten voor eventueel nieuw aan te wijzen knooppunten, en het fungeren als centraal aanspreekpunt richting alle betrokken partijen. De gecontracteerde leverancier vervult daarbij tevens een coördinerende rol. De omvang van de opdracht wordt geraamd op maximaal €500.000 (excl. BTW) over de totale looptijd van vier jaar.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes