See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa w zakresie odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych z kompleksów administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w latach 2025- 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych z kompleksów administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w latach 2025- 2026 z podziałem na 6 części (zadań): Zadanie nr 1 Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych – kompleks wojskowy K-0955 Strzelnica Grabianów. Miejsce realizacji: Kompleks 0955 –Strzelnica Grabianów, 08-110 Siedlce Zadanie nr 2 Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych – kompleks wojskowy K-3789 Warszawa Wesoła. Miejsce realizacji: Kompleks 3789 – ul. Okuniewska 1, 05-075 Warszawa Zadanie nr 3 Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych – kompleks wojskowy K-0315 Życzyn Miejsce realizacji: Kompleks 0315 Życzyn, 08-455 Trojanów Zadanie nr 4 Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych – kompleksy wojskowe kompleks K- 6046 Sidorki, K-969 - Roskosz, K-8737- Biała Podlaska Miejsce realizacji: Kompleks 6046 Sidorki , Kompleks 0969 Roskosz, Kompleks 8737 Biała Podlaska Zadanie nr 5 Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych – kompleks wojskowy K-8816 Kopytów Miejsce realizacji: Kompleks 8816 Kopytów – powiat bialski, gmina Kodeń Zadanie nr 6: Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych – miejscowość graniczna Kostomłoty Miejsce realizacji: Zgrupowanie w m. Kostomłoty – powiat bialski, gmina Kodeń 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 7, 7A, 7B, 7C, 7D I 7E do SWZ (projektowane postanowienia umowy). 3. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp: a) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2025 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, b) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2026 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 586047-2024
Interne Kennung: U/98/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90410000 Abwassersammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych – kompleks wojskowy K-0955 Strzelnica Grabianów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych z kompleksów administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w latach 2025- 2026 Miejsce realizacji usługi: Kompleks 0955 –Strzelnica Grabianów, 08-110 Siedlce Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 7 do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp: a) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2025 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, b) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2026 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy.
Interne Kennung: U/98/2024/1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji w przedmiotowym postępowaniu.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych – kompleks wojskowy K-3789 Warszawa Wesoła
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych z kompleksów administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w latach 2025- 2026 Miejsce realizacji: Kompleks 3789 – ul. Okuniewska 1, 05-075 Warszawa Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 7A do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp: a) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2025 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, b) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2026 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy.
Interne Kennung: U/98/2024/2
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 3 - Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych – kompleks wojskowy K-0315 Życzyn
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych z kompleksów administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w latach 2025- 2026. Miejsce realizacji: Kompleks 0315 Życzyn, 08-455 Trojanów Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 7B do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp: a) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2025 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, b) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2026 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy.
Interne Kennung: U/98/2024/3
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 4 - Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych – kompleksy wojskowe kompleks K- 6046 Sidorki, K-969 - Roskosz, K-8737- Biała Podlaska
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych z kompleksów administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w latach 2025- 2026 Miejsce realizacji: Kompleks 8737 Biała Podlaska Kompleks 6046 Sidorki Kompleks 0969 Roskosz Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 7C do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp: a) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2025 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, b) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2026 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy.
Interne Kennung: U/98/2024/4
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 5 - Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych – kompleks wojskowy K-8816 Kopytów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych z kompleksów administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w latach 2025- 2026 Miejsce realizacji: Kompleks 8816 Kopytów – powiat bialski, gmina Kodeń Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 7D do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp: a) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2025 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, b) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2026 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy.
Interne Kennung: U/98/2024/5
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 6 - Usługa odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem Wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych – miejscowość graniczna Kostomłoty
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie odbioru i wywozu nieczystości płynnych komunalno- bytowych transportem wykonawcy ze zbiorników bezodpływowych z kompleksów administrowanych przez 28 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Siedlcach w latach 2025- 2026 Miejsce realizacji: Zgrupowanie w m. Kostomłoty – powiat bialski, gmina Kodeń Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 7E do SWZ (projektowane postanowienia umowy) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp: a) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2025 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego, b) po zrealizowaniu zamówienia podstawowego przewidzianego na rok 2026 - do 50% wartości zamówienia podstawowego polegających na powtórzeniu podobnych usług w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na przedmiot umowy, w szczególności gdy potrzeba zmiany zakresu usługi będzie wynikała z oddania lub przekazania dodatkowych kompleksów, jednostek lub instytucji w administrowanie 28 Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Zamówienie zostanie udzielone pod warunkiem posiadania przez Zamawiającego środków finansowych na ten cel. Udzielenie zamówienia będzie realizowane na zasadach nowej umowy.
Interne Kennung: U/98/2024/6