See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych dla celów badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych i kontrolnych) dla żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu na 2026r.
Beschreibung: Świadczenie usług medycznych dla celów badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych i kontrolnych) dla żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na zaopatrzeniu na 2026r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85120000 Dienstleistungen von Arztpraxen und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Białobrzegi, Zegrze, Zegrze Płd, Legionowo
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Informacje o opcjach: 1) Zamawiajacy zobowiazuje się do realizacji zamówienia określonego w zamówieniu podstawowym w zakresie określonym w umowie oraz przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji maksymalnie do 100% zamówienia podstawowego. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zostanie zawarta umwa na zamówienie podstawowe według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym, oraz po zrealizowaniu zamówienia podstawowego. 2) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 3) Zamawiający z dwutygodniowym wyprzedzeniem poinformuje Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji. 4) Skorzystanie z prawa opcji będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy na zamówienie podstawowe w wypadku zapewnienia zabezpieczenia dodatkowych potrzeb Zamawiającego. 5) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem, Zamawiającego z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego prawem opcji będą takie same jak, te które obowiązywały przy realizacji zamówienia podstawowego. Informacje o usługach podobnych: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia Wykonawcy zamówień, polegających na powtórzeniu podobnych usłu w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, w przypadku zwiększenia zakresu świadczenia usług medycznych dla celów badań profilaktycznych (wstępnych, okresowych i kontrolnych) dla żołnierzy i pracowników Resortu Obrony Narodowej 26 Wojskowego Oddziału Gospodarczego oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu, w wysokości do 100% zamówienia podstawowego. Udzielenie zamówienia wymagać będzie zawarcia odrębnej umowy. 9. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane ( zgodnie z art. 257 ustawy Pzp). Możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp została przewidziana w ogłoszeniu o zamówienie.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin, Kazuń, Dębina, Pomiechówek
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Warszawa, Warszawa Rembertów, Celestynów
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Wyszków
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Ostrów Mazowiecka
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Płock
Los: LOT-0007
Titel: Część 7
Beschreibung: Ostrołęka