385951-2025 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup subskrypcji oprogramowania VMware vSphere Foundation wraz ze wsparciem technicznym producenta lub rozwiązania równoważnego wraz ze wsparciem technicznym producenta
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup subskrypcji oprogramowania VMware vSphere Foundation wraz ze wsparciem technicznym producenta lub rozwiązania równoważnego wraz ze wsparciem technicznym producenta
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa maksymalnie 47 miesięcznej subskrypcji na oprogramowanie VMware vSphere Foundation dla 12000 rdzeni wraz ze wsparciem technicznym producenta lub rozwiązania równoważnego wraz ze wsparciem technicznym producenta
Interne Kennung993200.271.126.2025-DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
LosLOT-0001