2. Verfahren
Verfahren
Titel: Netwerken
Beschreibung: Deze aanbesteding omvat het contracteren van een partij voor het leveren van Netwerkproducten en voor het bieden van Netwerkdiensten. Er zijn twee percelen. 1
Interne Kennung: 1518048
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72700000 Computernetze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Netwerkproducten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding Netwerkproducten is om een Raamovereenkomst met één Opdrachtnemer af te sluiten voor het leveren van: Netwerkcomponenten, garantiediensten (Product Basis Support) en licenties (abonnementsdiensten) t.b.v. netwerkinfrastructuren met een vakkundige partner. 1
Interne Kennung: 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De aanbesteding bevat opties in verband met de mogelijke samenvoeging van gemeente Wijdemeren met gemeente Hilversum.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Netwerkdiensten
Beschreibung: Het doel van de aanbesteding is primair, om een Overeenkomst met één Opdrachtnemer af te sluiten voor het op afroep leveren van: advies- , ontwerp-, beheer-, ondersteunings-, security- en implementatiediensten t.b.v. van netwerkinfrastructuren met een vakkundige partner. 1
Interne Kennung: 2