2. Verfahren
Verfahren
Titel: Studentensportcentrum drankenafname
Beschreibung: De Opdracht bestaat naast het leveren van het tankbier, fusten en flessen, ook uit de levering van de frisdranken. Daarnaast het leveren van alle benodigde technische installaties door middel van een zogenaamde bruikleenovereenkomst zoals bulktanks, tapinstallaties, koelinstallaties, litertellers etcetera. Sinds augustus 2024 is in het SSC is een bruisend café gevestigd, namelijk het Student Sports Café. Deze horecagelegenheid is zeven dagen per week geopend en inmiddels uitgegroeid tot de ontmoetingsplaats van de campus, waar mensen afspreken, waar studentensportverenigingen samenkomen, vriendschappen ontstaan en campusgebruikers kunnen genieten van een heerlijke lunch en avondmaaltijd. Hiermee wordt het Student Sports Café een ‘Home Away from Home’ voor onze (inter)nationale community. 1
Interne Kennung: PCM2026-10073-IL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: SSC drankenafname 2026-2031
Beschreibung: De Opdracht bestaat naast het leveren van het tankbier, fusten en flessen, ook uit de levering van de frisdranken. Daarnaast het leveren van alle benodigde technische installaties door middel van een zogenaamde bruikleenovereenkomst zoals bulktanks, tapinstallaties, koelinstallaties, litertellers etcetera. 1
Interne Kennung: 1