2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Reinigen en inspecteren riolering Gemeente Midden Drenthe
Beschreibung: Het bestaat in hoofdzaak uit: a. machinaal reinigen van riolering; b. inspecteren van riolering; c. rapporteren van inspectiegegevens. De omvang van het werk bedraagt jaarlijks ca. 25 km reinigen en ca. 12 km reinigen + inspecteren.
Interne Kennung: P08720
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90470000 Reinigung von Abwässerkanälen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Reinigen en inspecteren riolering
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De geraamde waarde voor de dienstverlening voor de Raamovereenkomst inclusief optionele verlengingen bedraagt maximaal € 400.000,- exclusief BTW. De genoemde waarde is indicatief en gebaseerd op historische gegevens, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.