38602-2026 - Ergebnis
Polen – Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen – Zakup multisensorowego systemu mapowania topografii powierzchni (LP 9 HRF)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup multisensorowego systemu mapowania topografii powierzchni (LP 9 HRF)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup multisensorowego systemu mapowania topografii powierzchni (LP 9 HRF). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do Zaproszenia. Projektowane postanowienia, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Projekt umowy ­ Załącznik nr 3 do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung802360-2025
Interne KennungKA-­2/136/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungKA-2/136/2025