See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop multigasdetectoren
Beschreibung: De uit te voeren levering betreft: het voorzien van een nieuw raamcontract voor de aankoop van multigas detectoren met minimaal 5 meetcellen en dit voor een periode van vier jaar. Deze opdracht omvat één perceel. Het is de bedoeling van de Hulpverleningszone Centrum om met één leverancier een raamovereenkomst te sluiten voor het aankopen en leveren van multigas detectoren met minimaal 5 meetcellen ten behoeve van Hulpverleningszone Centrum gedurende een periode van vier jaar. Bij de levering van een toestel wordt een korte opleiding in de vorm van een train the trainer voorzien. Deze opleiding gebeurt op locatie bij de gebruiker en voor een groep tot 10 personen. Na de opleiding dienen deze personen het toestel te kunnen gebruiken, de beperkingen en de onderhoudsvereisten te kennen. De inschrijver voorziet de opleiding in de taal van de gebruiker. Deze opleiding neemt minimaal 2 u in beslag en bestaat uit een theoretisch deel ondersteunt met een presentatie en een praktisch deel. Catalogusartikelen M.B.T. RELEVANTE ARTIKELEN De aanbestedende overheid voorziet in de mogelijkheid om artikelen uit de ‘catalogus ‘ of de services van de aanbieder af te nemen via deze raamovereenkomst. Hiervoor kan een korting opgegeven worden op de inventaris. Alle voorwaarden waaronder de raamcontractant de opdrachten zal uitvoeren, zoals leveringstermijnen, wijze van oplevering, boetes, betaling en dergelijke, zijn vastgelegd in de raamovereenkomst. Na het sluiten van een raamovereenkomst kunnen nadere opdrachten geplaatst worden onder de toepassing van de voorwaarden die zijn vastgelegd in de raamovereenkomst. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de leverancier geen exclusiviteitsrecht. Hulpverleningszone Centrum kan gedurende de geldigheidsduur van de contractprestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, laten uitvoeren door andere leveranciers. De leverancier kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding. De opdracht wordt verder omschreven onder punt IV Technische Bepalingen. De vermoedelijke afnamehoeveelheid ten behoeve van Hulpverleningszone Centrum bedraagt acht stuks (zonder aankoopverplichting) over de duur van de raamovereenkomst. Hulpverleningszone Centrum treedt op als aankoopcentrale in de zin van de Wet van 17 juni 2016 betreffende de overheidsopdrachten. Hulpverleningszone Centrum treedt op als aankoopcentrale voor volgende entiteiten, die potentiële afnemers zijn van onderhavige opdracht van leveringen: Vermoedelijke hoeveelheid - afname (zonder aankoopverplichting) per zone: • Hulpverleningszone Zuid-Oost : 10 toestellen • Hulpverleningszone 1 WEST-VLAANDEREN: 5 toestellen • HVZ Noord-Limburg: 2 toestellen • HVZ Fluvia: 5 toestellen • HVZ OOST-LIMBURG: 8 toestellen • HVZ WESTHOEK: 4 toestellen • BVLAR: 3 toestellen • BRANDWEER BRUSSEL: 6 toestellen • BWZ RIVIERENLAND: 15 toestellen • HVZ OOST VLAAMS-BRABANT: 20 toestellen • BWZ MIDWEST: 8 toestellen • CIVIELE BESCHERMING: 45 toestellen De bovenstaande hoeveelheden zijn vermoedelijke hoeveelheden per zone (ZONDER AANKOOPVERPLICHTING). In voorkomend geval, worden de bestellingen rechtstreeks door deze afnemer bij de leveranciers geplaatst. Deze bestellingen zijn enkel mogelijk mits een voorafgaandelijke goedkeuring via mail aan aankoop@bwzc.be van Hulpverleningszone Centrum. Daarnaast moet de leverancier de leidende ambtenaar van Hulpverleningszone Centrum schriftelijk of elektronisch op de hoogte brengen van alle bestellingen op dit contract door andere afnemers / besturen en bezorgt deze hem een kopie van alle besteldocumenten. Eens de andere afnemer een bestelling heeft geplaatst, dan staat ook deze afnemer zelf in voor leiding en het toezicht op de opdracht en de algemene opvolging van de bestelling en verdere toepassing van het bestek en de algemene uitvoeringsregels. Ook de (op)levering en facturatie verloopt rechtstreeks naar de andere afnemer. De nodige gegevens zullen ten gepasten tijde aan de leverancier worden overgemaakt. Hulpverleningszone Centrum is op geen enkele wijze aansprakelijk voor de inhoud en afhandeling van de bestellingen van de andere afnemers. De leverancier engageert zich eveneens om de andere deelnemers van de opdracht van de voorwaarden en de bepalingen van deze opdracht te laten genieten. De opdrachtnemer kan geen aanspraak maken op vaste of minimale hoeveelheden. De hoeveelheden zijn louter ten indicatieve titel opgegeven en binden de aanbestedende overheid niet. Mochten de aangegeven hoeveelheden tijdens de uitvoering van de opdracht niet worden bereikt, heeft de opdrachtnemer geenszins recht op een schadevergoeding van welke aard dan ook. Na het sluiten van een raamovereenkomst kunnen nadere opdrachten geplaatst worden onder de toepassing van de voorwaarden die zijn vastgelegd in de raamovereenkomst. Het sluiten van een overeenkomst op basis van onderhavig bestek geeft de leverancier geen exclusiviteitsrecht. Hulpverleningszone Centrum kan gedurende de geldigheidsduur van de contractprestaties, identiek of analoog aan deze beschreven in onderhavig bestek, laten uitvoeren door andere leveranciers. De leverancier kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding. De opdracht wordt verder omschreven onder punt IV Technische Bepalingen.
Interne Kennung: 900-2024-106-IP-04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 900-2024-106-IP-04 - 1
Interne Kennung: 1