2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wody mineralnej dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy wody mineralnej gazowanej i niegazowanej dla Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu oraz Placówek Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w miejscowościach: Horyniec Zdrój, Lubaczów (drogowe przejście graniczne w Budomierzu), Korczowa, Medyka, Hermanowice, Rzeszów – Jasionka, Huwniki, Wojtkowa, Krościenko, Czarna Górna, Stuposiany, Ustrzyki Górne, Wetlina, Sanok. Opis przedmiotu zamówienia został szczegółowo określony i opisany w Tabeli do Formularza ofertowego, stanowiącej Załącznik nr 1a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 219144-2025
Interne Kennung: 5/SGMiŻ/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15981000 Mineralwasser
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dostawa wody mineralnej.