2. Verfahren
Verfahren
Titel: Video, Beeld en Animatie
Beschreibung: SBB is een zelfstandig bestuursorgaan (ZBO) dat mbo‑onderwijs en het bedrijfsleven aan elkaar koppelt. De organisatie is gevestigd in Zoetermeer en voert in opdracht van het ministerie van OCW wettelijke taken uit, zoals het erkennen van leerbedrijven en het bevorderen van beroepspraktijkvorming Gaat om verschillende vormen van Media die gemaakt moet worden voor de opdrachtgever. hierbij is het afhankelijk van de soort hoeveel erg gemaakt moet worden. circa 50 verschillende projecten per jaar, hier kunnen geen rechten aan ontleend worden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92100000 Dienstleistungen im Bereich Film und Videofilm
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: 1
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging