2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ernstige Dyslexiezorg
Beschreibung: Ernstige Dyslexie (ED) is hulpverlening voor jeugdigen met technische leesproblemen eventueel in combinatie met spellingsproblemen wat een ernstige beperking oplevert voor de school- en/of toekomstige werksituatie. De Hulpverlening die onder het perceel ED valt dient bij te dragen aan het behalen van de volgende doelen: • De Jeugdige behaalt een voldoende niveau van technisch lezen en spellen uitgedrukt in gangbare eisen en criteria passend bij de leeftijd, schoolniveau en/of beroepsperspectief van de Jeugdige. • De Ouders en school beschikken over toereikende ondersteuningsvaardigheden om op eigen kracht de technische leesontwikkeling en eventueel de spellingsontwikkeling van het kind positief aan te sturen en te stimuleren. • De Jeugdige weet van welke hulpmiddelen hij/zij gebruik kan maken, zodat hij/zij minder hinder ondervindt van haar dyslexie en zich beter kan redden op school en in de maatschappij. Ook Ouders en school zijn op de hoogte van deze hulpmiddelen. 14.000.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze aanbesteding is gekozen voor een openbare Europese aanbesteding, volgens de SAS procedure. Hier is voor gekozen om de volgende redenen: • De geraamde waarde van de opdracht is boven het drempelbedrag van een Europese aanbesteding van diensten. Om die reden kan er niet worden gekozen voor een onderhandse procedure; • De aanbestedende dienst wil gezien de omvang van de opdracht zoveel mogelijk partijen motiveren tot het doen van een inschrijving. • De opdracht betreft het leveren van jeugdhulp in de vorm van diagnostiek en behandeling van ernstige dyslexie. Deze dienstverlening kwalificeert als maatschappelijke en gezondheidszorgdienst als bedoeld in bijlage XIV van Richtlijn 2014/24/EU en valt daarmee onder het regime voor sociale en andere specifieke diensten (SAS). Ter voorbereiding op deze Europese aanbesteding heeft RSJ IJsselland een marktconsultatie gehouden. Doel van de marktconsultatie was om de markt te informeren over de voorgenomen aanbesteding Ernstige Dyslexiezorg en om input van aanbieders te verzamelen ter verbetering van het inkoopdocument.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312500 Rehabilitation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Title: Ernstige Dyslexiezorg
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312500 Rehabilitation services
Additional classification (cpv): 85000000 Health and social work services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1