See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRŮZKUMNÉ VRTNÉ PRÁCE – PROJEKT TURÓW – III. ETAPA PRŮZKUMNÁ
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je provedení průzkumných vrtných prací, jejichž předmětem je vyhloubení 2 průzkumných dokumentačních vrtů jádrových pro upřesnění geologické stavby v příhraniční oblasti Hrádku nad Nisou v Libereckém kraji a dále pak vyhloubení 10 průzkumných hydrogeologických vrtů pro dokumentaci hydrogeologických poměrů, doplnění stávající účelové monitorovací sítě podzemní vody v příhraničním území a dalších informací o horninovém prostředí. Dále pak je předmětem zajištění geologické dokumentace, otestování kolektorů hydrodynamickými zkouškami včetně odběru vzorků podzemní vody z příslušných zvodní, přeprava vrtného jádra do skladu hmotné dokumentace ČGS v Lužné u Rakovníku, likvidaci průzkumných jádrových dokumentačních vrtů po provedení karotážních měření.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: N006/23/V00023192