See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup vozidel III
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel. Přesné vymezení předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách. Předmět veřejné zakázky je v souladu s § 101 zákona rozdělen na deset samostatných částí následovně : Část 1. Manažerské vozidlo – střední třídy Část 2. Manažerské vozidlo – střední třídy 4x4 Část 3. Manažerské vozidlo – vyšší třídy Část 4. Manažerské vozidlo – vyšší třídy 4x4 Část 5. Referentské vozidlo – malé Část 6. Referentské vozidlo – velké Část 7. Užitkové vozidlo 3místné Část 8. Užitkové vozidlo 5místné Část 9. Užitkové vozidlo – dodávka Část 10. Užitkové vozidlo – velká dodávka
Interne Kennung: Nákup vozidel III
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nákup vozidel III, část 7
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně 3místných užitkových vozidel. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne Kennung: Nákup vozidel III, část 7
Los: LOT-0003
Titel: Nákup vozidel III, část 9
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně užitkových vozidel - dodávek. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne Kennung: Nákup vozidel III, část 9
Los: LOT-0002
Titel: Nákup vozidel III, část 8
Beschreibung: Předmětem plnění jsou dodávky elektrovozidel, konkrétně 5místných užitkových vozidel. Přesné vymezení předmětu této části veřejné zakázky a ostatní požadavky související s jejím plněním, podmínky, specifikace, předpokládané odebírané množství a ostatní údaje jsou detailně specifikovány v návrhu rámcové dohody, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace, a v jejich přílohách.
Interne Kennung: Nákup vozidel III, část 8