2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor de aanschaf van bedrijfskleding
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is om één geschikte leverancier te vinden voor de levering van bedrijfskleding. Kleding voor studenten valt buiten de scope van deze aanbesteding. De studentenkleding wordt door de studenten zelf aangeschaft. Hiervoor is door Deltion reeds een leverancier geselecteerd. Er is gekozen voor een raamovereenkomst omdat de omvang, exacte aard en frequentie van de onder de raamovereenkomst uit te voeren opdrachten vooraf niet zijn vast te leggen of zijn te voorzien. De geraamde waarde bedraagt circa € 85.000,- per jaar excl. BTW.
Interne Kennung: DC25BEDR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18222000 Firmenkleidung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Deze opdracht is niet verdeeld in percelen. De Aanbestedende dienst acht het noodzakelijk om voor de gehele organisatie van de Opdrachtgever de aanbesteding samen te voegen. De geraamde waarde bedraagt circa € 85.000,- per jaar excl. BTW.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze aanbesteding kan leiden tot een raamovereenkomst van maximaal 72 maanden. Er wordt een initiële looptijd van 24 maanden aangegaan met tweemaal een optionele verlenging van 24 maanden. Deze raamovereenkomst heeft ten doel om voor de looptijd van in beginsel 24 maanden de voorwaarden vast te leggen waaronder nadere (toekomstige) opdrachten, die onder de reikwijdte van de raamovereenkomst vallen, zullen worden gegund aan Opdrachtnemer.