See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA STALI OCYNKOWANEJ W ZWOJACH.
Beschreibung: DOSTAWA STALI OCYNKOWANEJ W ZWOJACH Z PODZIALEM NA 3. CZĘŚCI.
Interne Kennung: D/24/12WOG/2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14622000 Stahl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ NR 1 BLACHA OCYNKOWANA GRUBOŚCI 1,5MM SZER. ZWOJU 91 CM, STAL 344MPa, RAL 1000ZEW., RAL 9010 LUB 9002 WEW.
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 1 BLACHA OCYNKOWANA GRUBOŚCI 1,5MM SZER. ZWOJU 91 CM, STAL 344MPa, RAL 1000ZEW., RAL 9010 LUB 9002 WEW.
Interne Kennung: D/20/12WOG/2025/1
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ NR 2 BLACHA OCYNKOWANA GRUBOŚCI 1MM SZER. ZWOJU 60 CM, STAL 276MPa, RAL 1000ZEW., RAL 9010 LUB 9002 WEW.
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 2 BLACHA OCYNKOWANA GRUBOŚCI 1MM SZER. ZWOJU 60 CM, STAL 276MPa, RAL 1000ZEW., RAL 9010 LUB 9002 WEW.
Interne Kennung: D/20/12WOG/2025/2
Los: LOT-0003
Titel: CZĘŚĆ NR 3 BLACHA OCYNKOWANA GRUBOŚCI 1MM SZER. ZWOJU 60 CM, STAL 276MPa, RAL 1000ZEW., RAL 9010 LUB 9002 WEW.
Beschreibung: CZĘŚĆ NR 3 BLACHA OCYNKOWANA GRUBOŚCI 1MM SZER. ZWOJU 60 CM, STAL 276MPa, RAL 1000ZEW., RAL 9010 LUB 9002 WEW.
Interne Kennung: D/20/12WOG/2025/3