386181-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Ochrona fizyczna obiektów wchodzących w skład ZZP w Baranowie Sandomierskim i Krasiczynie w podziale na dwie części
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOchrona fizyczna obiektów wchodzących w skład ZZP w Baranowie Sandomierskim i Krasiczynie w podziale na dwie części
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w: Zespole Zamkowo-Parkowym w Krasiczynie (dalej: „ZZP Krasiczyn”) oraz w Zespole Zamkowo-Parkowym w Baranowie Sandomierskim (dalej „ZZP Baranów Sandomierski”), w systemie całodobowym, dwuzmianowym (zmiany 12-godzinne), polegających na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych Zamawiającego oraz ochronie doraźnej przez Grupy Interwencyjne Wykonawcy.
Interne KennungIZ.263.12.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensPostępowanie jest prowadzone jako zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi na podstawie art. 359 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych. Zamawiający stosuje strukturę przetargu nieograniczonego (art. 132 Pzp), ale z uwzględnieniem uproszczeń z art. 360 Pzp pkt 2-4 Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79714000 Überwachungsdienste, 79715000 Streifendienste, 92522000 Dienstleistungen im Bereich Denkmalschutz
5. Los
LosLOT-0001
TitelOchrona fizyczna obiektów wchodzących w skład ZZP w Krasiczynie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w: Zespole Zamkowo-Parkowym w Krasiczynie (dalej: „ZZP Krasiczyn”) , w systemie całodobowym, dwuzmianowym (zmiany 12-godzinne), polegających na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych Zamawiającego oraz ochronie doraźnej przez Grupy Interwencyjne Wykonawcy.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelOchrona fizyczna obiektów wchodzących w skład ZZP w Baranowie Sandomierskim
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie ochrony osób i mienia (terenów, obiektów, urządzeń, mienia ruchomego) w: Zespole Zamkowo-Parkowym w Baranowie Sandomierskim (dalej „ZZP Baranów Sandomierski”), w systemie całodobowym, dwuzmianowym (zmiany 12-godzinne), polegających na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych Zamawiającego oraz ochronie doraźnej przez Grupy Interwencyjne Wykonawcy.
Interne KennungCzęść II