See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige transparantie Netto pensioenregeling
Beschreibung: Dit is een aankondiging namens 7 UMCNL huizen, te weten Amsterdam UMC, Erasmus MC, LUMC, Radboud UMC, UMC Utrecht en UMC Groningen. De zeven UMC’s vinden het van belang dat er voor hun medewerkers met een inkomen boven de fiscale aftoppingsgrens een mogelijkheid blijft bestaan om deel te nemen aan een nettopensioenregeling. De UMC’s zijn daarom voornemens om per afzonderlijk UMC een overeenkomst voor onbepaalde tijd te sluiten, op basis waarvan individuele medewerkers voor eigen rekening kunnen deelnemen in een nettopensioenregeling.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0000